şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hakkında henüz başlık açılmaması ilginç. çayyolunun merkezinde harika bir lokasyonu bulunan fakat bir o kadar kötü yönetilen spor merkezi. danışmadakiler ve satış personeli oldukça suratsız, şanslı gününüzdeyseniz sıcak su bulabilirsiniz, eğer tadilat dolayısıyla kapalıysa kapıda öğrenirsiniz... kısacası her yönüyle rezil olan bu yerin, iki gün önce mühürlendiğini öğrendim. spor yapamayacak olmanın üzüntüsüyle, bahsettiğim çalışanların işsiz kalmasından duyduğum sevinç birbirine karıştı. umarım daha iyi personellerle birlikte yeniden açılır.
  • içerinden ismini vermek istemediğim bir hocanın, saolsun kendisine attığımız mesaja geri dönmesi sonucu, durumun vehametinin çok fazla olduğunu gördüğümüz, artık "nitelikli dolandırıcılık" iddaası ile suçlayabileceğimiz spor kulübü.

bizim "noldu hocam açılacak mı acaba?" sorumuza,

"biz de kapandığını sizler gibi öğrendik, haberimiz yoktu, geri açılacağını sanmıyorum, ben başka bir yer bakıyorum" cevabını aldığımızı, buradan üzülerek bildiririm.

muhtemelen, üyelik bedellerimizi iç edip ortalıktan kaybolacaklar.

eğer mümkünse bir avukat arkadaş bize bir ön ayak olsun da toplu dava mı açacağız ne yapacağız, az buz para değil çünkü üstüne yatma ihtimalleri olan para...
  • bu işlerden anlayan bir arkadaşın, hakkımızı aramak adına ön ayak olmasını beklediğim kapatılan spor kulübü.
  • kapatıldığını kapıya asilmis metinle öğrendiğim ve daha nisan 2018 e kadar uyeligim olan spor klübü rezaleti.