şükela:  tümü | bugün
 • amerika da dogal olarak daha fazla bilinen acaip bir adam. ıskandinavya ya gittiginde kizlari tavlayamamis sonra da ıskandinav kizlari cirkin (neee??!!!) ve ters (aynen) filan gibi makaleler yazmis. yazilarini okuyunca insan turk erkeklerinin en hanzosunu bile el ustunde tutar valla.
 • bu insanın varlığından bugün haberim oldu ve açıkçası hala sinirden başım ağrıyor.

  işin aslı şu ki; bu erkek birey "seks turisti" adı altında ülke ülke gezip, erkek bireylere salya akıttıracak, en zorlama tabiriyle "esprili" sayılabilecek kitaplar yazmakla kalmıyor imiş.

  sitesinde, youtube hesabında ve yine şehir şehir gezerek yaptığı konuşmalarında "özel mülkte gerçekleşen tecavüz, tecavüz sayılmamalı, iyi bir tecavüz sahnesi nasıl olmalı" tarzı konulardan bile bahsediyor. gerçekten.

  kendi sitesinde belirttiği üzere, lise ve üniversite yıllarında kadınlara hiç yanaşamamış. kadınların "küçük" beyinleriyle onu nasıl reddettiklerinden ve hakkı olan sevişmeden mahrum bıraktıklarından yakınmış. bunun üzerine "oyun" tasarlamış, kadınları yatağa atma yollarına dair. e tabi kendi kafasında bir yığın herif de olduğundan, bu noktadan itibaren almış yürümüş bu adam.

  bu bahsettiği oyunda tahmin edebileceğiniz gibi "şöyle yaklaşın, böyle konuşun" gibi taktiklerden ziyade "sokmayacağım diyin, kıyafetlerini çıkarın" gibi tavsiyeler var. öyle almış yürümüş ki; kadınların erkeğin evine gitmeleri durumunda son anda karar değiştirme gibi bir opsiyonları yokmuş bu beye göre. kadınlar "logical" düşünemedikleri için "evet" diyemiyorlarmış ve bu adam kadınların ne düşündüğünü ve aslında tecavüzü istedikerini biliyormuş.

  bununla da kalmıyor. kanada'da gerçekleşecek bir konuşması öncesinde kendisine yönelik gerçekleştirilen feminist protestoyu düzenleyen kadının kimlik ve iletişim bilgilerini, internet sitesi üzerinden müritleriyle paylaşmış ve protestoya dahil olan pek çok kadının ev telefonuna dahil tacizler, tehditler gelmeye başlamış. takipçilerine, bu kadınları bulmalarını ve baştan çıkarıp onlarla seks yapmalarını salık vermiş. böyle bir insan.

  dünyanın en batısında dahi, hiç bir dönemde seninle asla eşit olamamış cinsin hak arama mücadelesine, feminizme bu kadar düşman olmak nedendir ya? gençliğin boyunca kendince belirli sebeplerden dolayı seks yapamamışsın, sebeplerini çirkin olmak, fakir olmak vs. şeklinde görüyorsun. feminizm zaten lookizmi, sınıfları yoketmeyi amaçlayan bir mücadeleyken; sırf kadın hareketi olduğu için, kadından nefret ettiğin için bu kadar irrasyonel davranılabilir mi? bir de kadınların rasyonel düşünemediğini iddia etmiş. nasıl bir gerizekalılık ki, düşmanı olarak gördüğü kadının "baştan çıkartılıp, seks yapılması"nın ceza olduğunu düşünüyor. yahu bir kadın zaten baştan çıkıp bir erkekle sevişirse, sence bu kadın için bir ceza mı olur? amacın tecavüz işte, o zaman da beğensen de beğenmesen de yasalar var. hem de hemcinslerinin yaptığı yasalar. gideceksin, cezanı çekeceksin.

  neymiş kadınları tanıyormuş, kadınlar tecavüzden hoşlanırmış. bunu sen mi bileceksin dalyarak? hoşlanmıyoruz yahu işte. neymiş, kadınların tecavüz fantazisi varmış. diyelim ki var, ama o fantazideki adam sen misin, gerizekalı?

  ayh, öyle işte. bu insan atmığıyla bu sabah tanıştım. blogunu, vlogunu gezerken sinir yüklendim. sonra da asla okuyamayacağı bu ekşi sözlük platformuna yazmaya karar verdim. sorun bakalım neden? çünkü sözlükte bu kafadan yığınla erkek var.

  sonra da biraz rahatladım. durum ne kadar kötü giderse gitsin, 200 yılda ne biçim yol aldık kadın hareketi olarak. feminizmin fitili çoktan alev aldı ve artık asla durduramazlar. tarihin tekerleği hep ileri, hep iyiye!
 • maasima bonus aldikca dernegine 100-150 dolar bagis attigim adam gibi adam.
 • son zamanlarda yakından takip ettiğim bir isim.

  roosh oldukça açık ve acımasızca konuştuğu için muhafazakar çevrede bile pek sevilen bir adam değil. özellikle kadınlar hakkındaki görüşleri çok büyük tepki topluyor lakin söylediği şeylerin hepsinin doğru olduğuna eminim. yazılarını okuyup videolarını izledikten sonra fark ettim ki roosh'la hemen hemen her konuda görüşlerim uyuşuyor. çok değil, günümüzden en az bir 80 yıl öncesine kadar normal kabul edilen gündelik olguların birtakım hastalıklı ideolojiler yüzünden yobazlık, bağnazlık, kadın düşmanlığı olarak görülmesi büyük bir acı. roosh doğruları konuşan bir adam. saygılar.