• gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyor. youtubedeki bir sürü saçma sapan tiple adının yan yana bile anılmaması gerek fenomen. severek takip ediyoruz.
  • gayet de enteresan işlere imza atan kanal. enes batur, orkun ışıtmak, danla bilic gibi kanallara 10 basar.
  • başarılı bir arkadaş.severek takip ediyorum.
  • moralim düzgün olsun, bozuk olsun farketmeksizin izlediğim zaman kafamı dağıtan bir malum site kanalı. severek takip ediyoruz.
    memleket bu kafada oldukça malzeme de bol nasıl olsa. * umarım çizgilerini bozmadan devam ederler yayınlarına.
  • severek izliyorum. kafa dağıtmak için bile yeter. ülkenin mizahını çok iyi yapıyor.
  • yine gündemde olan bir haberi kullanarak duruşunu göstermiş kişi.

son videosuyla dolardan girmiş, kazdağları dokunuşuyla da süslemiş ve yine güldürmeyi, güldürürken de düşündürmeyi başarmış.
  • ben bu adama çok gülüyorum. son videosunda #kazdağları göndermesiyle de takdir ettim.

-peki ne kadar devam edeceksiniz.
    +ağaçlar bitene kadar. ağaç biterse oksijen biter. oksijen bittikten sonra sikmişim doları da dünyayı da...

oğlum misafirlere dolar ikram etsene. mal mal bakiyün
  • çok gülüyorum ben bu adama
  • uzun zamandır yaptığı en iyi video bu dolarlı olan olmuş. hem güldürmeli hem göndermeli. aykut ile bunu çok beğeniyorum çünkü yardımcı oyuncular da tam karakter oyuncusu valla.
  • takipçilerine sürekli aynı şeyleri izlemekten yorulmadınız mı demek istediğim kanal. ilk denk geldiğimde gülmüştüm. 2’den sonra bitti. hakkaten sözlükte nasıl bu kadar beğenilmiş anlamadım.
hesabın var mı? giriş yap