• son attığı lokma videosu ile koparmış, çok yerinde tespitlerde bulunmuş, arkadaki asmr videosu ile de ayrı bir tat yakalamış fenomen kişisi. kitleler arası dengeyi çok güzel kuruyor. tiktok kitlesine de hitap eden esprileri var, en elite hitap eden esprileri de var. kasıtlı yapılıyorsa mükemmel bir balans.

edit : (link ekleme) https://youtu.be/gtss5euk5kk
  • ben mahsun suser. ekşi sözlükten davacıyım...
  • (bkz: adam)
  • hafif uykulu bir zamanımda youtube'a bakarken, öneriler kısmında 'temizlik hastası eşine dava açtı' gibisinden bir video gördüm. ben de bir nebze titiz (aslında bildiğin dümdüz takıntılı) biri olduğum için açayım dedim. bir noktaya kadar şaka olduğunu anlamadım, baya baya haber sandım (uykuluydum üzerime gelmeyin) sonradan ayıktım ki (adanalı selam sana) meğer komikli bir şeymiş. öteki videolarına da baktım. fena değil, güldürüyor bazı bazı. ayrıca sanki, yani belki de kesinlikle, sözlükte bir yerlerde. çünkü birkaç replğinde kullanmış burdaki sözleri. belki de saçmalıyorum, salt okuyucu da olabilir, bilemiyorum. ama eski videoları daha iyimiş. eski kalitesini yakalaması dileğiyle. bu arada, kirli insanların topundan davacıyım!

edit; galerici videosuna istinaden; evet alt yazıları okuyorum :)
  • son paylaşımı ile güldürdü yine sağ olsun.

+ eşkiciler kim sıkağmı
    - boşver onlara bulaşma. oğlum, onlar seni beni onlar herkesi harcar!
  • hemen hemen aynı jenerasyondanız. adana'da da yıllarca yaşamış birisi olarak yaptığı ince göndermeleri çok seviyorum. kanalına aboneyim ve yüklediği her videoyu dikkatlice izliyorum. (bkz: hürriyet mahallesindeki torbacı)
  • youtuber lari sevmem ama bu adam baska. ilgiyle izliyoruz.

tanım; halktan gelen düzgün bir adamin kanalı. izleyin ve gülün
  • gerçek haberleri çok iyi analiz edip ironi yapan bir arkadaş. severek izliyoruz.
  • eğlenceli kanal, nitelikli komiklik yapıyor.

recep ivedik'le kıyaslanmış. lütfen biraz daha analitik olalım sevgili suserler.
  • son videosu ile kademe atlamış.
    corona
hesabın var mı? giriş yap