şükela:  tümü | bugün
  • 11 yasına kadar çocuğun konusularak eğitlemeyeceğini ve arabanın pedallarının farklı renge boyanmasını savunan bir canlı.

ya ciddi bir troll ya da çok ciddi zeka problemi var. ''ben robot değilim'' testini geçebileceğini düşünmüyorum
  • ya troll ya iq sikintisi olan bir kardesimiz. kadin soforler icin farkli renkte pedallar isteyen entrysinin baska bir izahi yok.
  • son girdiği entry'lerin tamamı koronavirüs hakkında açıklanan vaka sayılarını sorgulamaktan başka suçu olmayan insanlara küfürler yağdırmaktan ibaret olan yazar:

(bkz: #105932015): "şizofren, piç, sümüklüböcek"
    (bkz: #105882154): "şizofren, ezik, küşbeyinli, sikik, fesat, çirkin, lağım faresi, ruh hastası"
    (bkz: #105870358): "götünüze girsin, bok, inşallah geberirsiniz"

ve sözlük bu amına kodumun provokatörlerini öküz trene bakar gibi izlemekle yetiniyor. bunu da yazdık.
  • yok empati yok açlık deyip bir sapık için milleti suçluyor, kendini o milletten soyutluyor, kendini dev aynasında görüp bizi küçümsüyor, o kadar hümanistlikten sonra insanları "benim çeyrek akılllım" diyerek aşağılayıp menopoz olmakla suçladığı yetmezmiş gibi bir de "çocuklarıyla ilgilenmemekle" itham ediyor.

çok ilginçmişsin kardeş.
  • kıyafet almaya çalışırken mağaza çalışanı kendisine "bedeniniz medium mu" şeklinde bir soru yöneltmiş gecesine bütün ekşi sözlük xs giydiğini öğrenmiştir. xs giyen bir yazarımızdır kendisi.
  • (bkz: comar)

kendi uydurdugu seylere inanip, millete hakaret yagdiran bir kafayi yiyik.

covid uzerine bir mesaj atti. kanitin var mi dedim, ayni seyleri tekrarladi. yabanci makamlar ve basin tam tersini diyor dedim. yine bir seyler sacmaladi. kanit yine yok..
  • son entry'lerinin tamami covid-19 ile alakali olmakla birlikte durduk yere insanlara alenen küfür eden yazarimsi aktroll.

mesela su entry'sinde sansürsüz, alenen küfürler ediyor nedensiz, durduk yere.

bu baslik altinda da benden baska denk gelen yazarlarimiz bu ahmagin entry'lerinden örnekler vermisler. mesela üstteki iki yazarlarimizdan biri ilgili entry'sinde ayrintili olarak referans göstermis.

benim referans gösterdigim entry'nin görseli de surada dursun silme ihtimaline karsi.görsel

son olarak; (bkz: engelle) (bkz: başlıklarını engelle)
  • ciddi komplekslere sahip psikolojik sıkıntıları olan bir yazar.

psikolojiyle ilgilenen birisiyim ve entrylerini dünden beri okuyorum. böyle ruhsal sıkıntıları olan kompleksli insanlar üstünde analiz yapmak çok hoşuma gidiyor *
    çok detaylı detaylı değerlendirmemi yazamayacağım şimdi. yansıttığı semptomlar ve hastalıklarının sebepleri şu şekilde ( yine de profesyonel birinden destek almasını tavsiye öneririm, bu işin okulunu okumadık*) :
    - aşırı hayvan düşmanlığı --- sevgisiz bir çocukluk
    -kendini diğer insanlara göre çok üstte görme --- aşağılık kompleksi
    -gereksiz fazla cinsellik ve erkeklere yönelik küçük düşürme çabası --- sevgisizlik, kendine yakıştırdığı seviyede bir partner veya aşk bulamamış olmak.(sözde çok güzel olmasına rağmen)
    -insanları kendi çapında ezikleme, köylü fakir çulsuz diye hakaret etmek, aynı zamanda da kendinden zengin olanlara, evlenmiş olanlara karşı eziklik hissetmek #70832140 --- aşağılık kompleksi ve kendini beğenmişlik.
    -sol görüşe sırf kaynakları eşit kullandırdığı için düşmanlık, fakat aynı zamanda kendisini "eşek" gibi çalıştıran patronlarına yaptığı zengin düşmanlığı --- sebebini bulamadım
    -genel olarak her entrysinde "küçük pipililer sizi", "türk erkeği ezikliği" falan gibi kelime gruplarını sürekli olarak kullanmak, fakat aynı zamanda da bu aşağıladığı erkeklerin kendince beğendiği sevgililerine köylü kezbanlar falan diye laf atmak #70561910 --- aşağılık kompleksi ve kendine göre birini bulamamak, sevgi nedir tatmamış olmak.

daha çok devam edebilir, yazdığım her şeyin referansını da kendisinin entrylerinden verebilirdim. ama inanın uğraşamadım
    bak arkadaşım, senin insanları değerlendirmekte kullandığın o yüzeysel materyalist ölçülerine göre muhtemelen senden her konuda üstün bir insan olarak eğitim, görmüş geçirmişlik, maddiyat, eğitimli aile vs. sana biraz dünyaya, insanlara ve hayvanlara sevgi duymaya çalışmanı, insanları karakterlerine ve kalplerine göre değerlendirmeye çalışmanı ve özellikle bu nefreti bırakmanı tavsiye ediyorum. bu dünyaya herkes aynı şartlarda gelmiyor, bir insan yüzme bilmiyor ve ailesiyle hiç tatile gitmemişse veya iyi bir eğitim alacak fırsat bulamadıysa bu onun"köylü, cahil ve kezban" olduğunu göstermez. sadece bu hayatta senin veya benim kadar fırsatı olmadığını gösterir. iyi bir eğitim alamamış, senin sahip olduğun fırsatlara sahip olamamıştır hepsi bu. bu seviyede nefret ve kendini beğenmişlikle ancak zararın da kendine olur. gördüğüm kadarıyla depresif de bir insansın. psikolojik yardım alman gerekiyor bunda korkacak çekinecek bir durum yok.

not : bir "erkek". bir de entry falan silmezse çok sevinirim daha devam ediyorum okumaya, psikoanaliz miydi neydi ondan yapıyoruz işte hahahas
  • şu kadının ehliyet alabilmiş olması ve trafiğe çıkmış olması bile başlı başına insanoğlunun ayıbıdır.

birçok kadının sağını solunu taktığı takılardan ayırmasından tutun, pedalların renk renk boyanmasının kadınlar için arabayı kullanmayı kolaylaştıracağına kadar aptalca yorumları var. ben okurken ruhum çekildi. 10 yıllık ehliyet sahibi ve hangi pedalın ne işe yaradığını dahi bilmiyor. pedalları renk renk boyayarak basmadan önce pedala bakacak zaar. böyle bir trafik canavarıyla trafiğe çıkmışız. senin sağını solunu bileğindeki takıdan ayırt etmen ya da yönünü dükkan renklerinden buluyor olman her kadının öyle olduğu anlamına gelmiyor. senin psikolojik ya da zeka problemin olduğunu gösteriyor. bu entry'yi yazma sebebimin cinsiyetçilik olduğunu da düşünme sakın. direkt seninle ilgili.

edit: entry'yi de şöyle bırakayım. (bkz: #82434655)

tanım:10 yıllık ehliyet sahibi olup hangi pedalın ne işe yaradığını bilmeyen trafik canavarı yazar.
  • yeni gördüm : milleti hakaret ve küfür etmekle suçluyor ama kendisinden büyük olduğunu kabul ettiği bir yazarı "köpek gibi" saldırmakla itham etmiş.

bir de demiş ki :

"bu adamin bir karisi olsaydi mesela, belki de adamin pedofil egilimlerini fark edecekti. "

başından beri savunduğu şeyi biliyorsunuz: "sevişseydi sapık olmaz, bu cinayeti işlemezdi".

sevişen sapık olmuyorsa evlenen (ve dolayısıyla rahatça sevişme imkanı olan ve bu imkanı kullanan) kişi nasıl pedofil oluyor bi anlatması lazım.

edit: medyadan gördüğümüz kadarıyla o sapık "baba beni eversene" deseydi babası everir ve istediği gibi sevişirdi. olay sevişmekte bitmiyor yani. işyerine bir arabayla gelip başka bir arabayla eve giden birinden bahsediyoruz sonuçta.