• imanbek versiyonu şimdiye kadar dinlediğim en başarılı remix. bir şarkı ancak bu kadar iyileştirilebilir herhalde.
  • ben de birçokları gibi imanbek remixini dinledim önce. şarkının tek kelimesini de anlamıyorum. neyse 90lar çocuğu olduğum için şarkının içinden seçtiğim cümleleri googleda aratarak orijinalini bulunca 2 şarkının nasıl bambaşka kafalar yaratabileceği karşısından saygıyla eğildim. ben ikisini de beğendim.
  • özlem albümü bu. the cranberries... yine, yeni, yeniden. albüm iyiymiş değilmiş umrumda değil, sadece eski günlerdeki gibi işte... dolores'in solo albümlerini de beğenmiştim, ne yapsa dinlerim orası ayrı, ama onu the cranberries ismiyle beraber yeniden dinleyebilmek.. of be.
  • outkast in neden ve nasil diger rapcilerden farkli bir seviyede oldugunu daha iyi anlayabilecegimiz leziz sarki. albümü ilk aldigimda kafamda hemen yer eden bir kac parcadan biriydi, bu sarkiya da güzel bir klip bilem cekmisler, alinlarindan öperim.
  • the cranberries in güzel roses ının sözleri aynen şöyle

life is no garden of roses, more like a thistle in time
    sailing past, waiting for no one this time
    sailing fast, waiting for no one this time

now that you’ve killed me with your eyes, why did you push me away?
    how will i make it without you? how will i go on my way?

everything feels cold in the winter, everything feels cold
    everything feels cold in the winter, everything feels cold
    ah ah ah ah

life is a garden of roses, roses just wither and die
    now that you’ve killed me with your eyes, why did you push me away?
    how will i make it without you? how will i go on my way?
    life is a garden of roses, roses just wither and die
  • the cranberries'in çok da kötü olmayan son albümü. özellikle waiting in walthamstow şarkısı muhteşem olmuş.

albüm hakkında yapılabilecek en belirgin eleştiri, eski cranberries albümleri gibi olmayışı, eski tadı alamamamız. ama abi çok doğal değil mi yani bu. herkes değişiyor, her şey değişiyor. ne bileyim, belki eski tadı alamayışımızın sebebi bizim değişmemizdir.
  • imanbek remiksi tam bir yaz sarkisi.
  • orijinaline müsemma göstermeden ömür boyu imanbek remiksi dinlenmelidir.
  • remixi yapan 19 yaşındaki arkadaş, ülkesi kazakistan’ı en iyi tanıtan vatandaşı olmuştur.
  • imanbek remiksi orijinalinden daha güzel olan şarkı. sözlerini bilmediğim, melodisinin sadece en baş kısmını hatırladığım, bi yerde duyup aklıma takılmış şarkıydı ta ki sevgilim, “bu aralar bunu dinliyorum” deyip atıncaya kadar.

videonun açılmasıyla yüzümde bir boş bakış, yarım gülüşle kafamda dönen şarkının bu olduğunu anlamam salisemi aldı sadece.

herhalde bi şarkı ancak böyle kolay şekilde ve büyük bi şansla bulunabilirdi.

imanbek remiksi loop’a alıp defalarca dinlenebilir.
hesabın var mı? giriş yap