şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ayar vermek)
  • olayın saçmalığına diyecek bir lafım yok elbette ama, kullanılan makine rot balans makinesi değildir.
  • ahahaha, ya kapatın gidelim şu ülkeyi aq ya. yarıldım resmen. kuzu gibi yatmış bi de oraya(:
  • hocaya, hacıya hacamata gitmektense sanayiye giderek sağlık alanınca çığır açmak.
  • gitmediğim yer kalmadı şu bel fıtığı illetinden kurtulamadım. fikir orjinal gibi. bir de bu dayıyı deneyeyim bakalım. *
  • aslında, tıp fakültesinin ve o kadar bilimsel araştırmanın, tezin vs. neden gereksiz olduğunun kanıtıdır güzel ülkemde.

bir de bu versiyonu var ki akıllara zarar

edit büdüt: imla
  • bel fıtığı ve fıtık hakkında hiç bir bilgisi olmayanlar damlamıştır.
    güzel kardeşim omurga kemikleri ve diskler hakkında hiç bir bilgin yok ama bodoslama dalıyorsun. disklerin deforme olması ve sinirlere baskı yapmasına fıtık denilir.
    belinizden başlar ve ayaklarınızın ucuna kadar gider bu etki. çözüm ise disklerin kendi yerine gitmesidir. gayet mantıklı ama dayı çok abanmış!

edit: uyarılar sonucu düzeltme ve link ekleme.
  • yahu bu ne biçim bir hastalıktır neredeyse her üç kişiden birinde var ama kimse tedavisini bilmiyor.

akıllara afrika'da migren tedavisi yönetimini getirmiştir.
  • bilmiyorum sadece ben miyim ama artik benim cahil insana tahammulum kalmadi. umarim oraya yatan insan sakat kalir da bi daha boyle seylere inanmayi keser.
  • bu ve benzeri insanların azmine ihtiyacım var, bırak başarıya ulaşıp ulaşmamasını, adam üşenmeden zaman ayırabiliyorum. muazzam gerçekten.