şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fethiye bölgesinde tatil paketleri sunan ve bu sene ki tatilimi yaptığım tur şirketi.
    genel olarak şayet güzel geçti tatilim etkinlikler için anlaşmalı oldukları firmalara yönlendiriyorlar. bir gün öncesinden akşam yemeği sırasında yetkili personel tek tek masalarınızı gezip ertesi gün için programı sunuyor. ertesi gün ise genellikle etkinliği yapacak olan firma sizi araçla otelden alıp etkinlik sonrası otele bırakıyor. benim aldığım pakette yamaç paraşütü, tüplü dalış, 12 adalar turu, at safari vardı hepsi güzel geçti fakat kilo problemim olduğu için yamaç paraşütünü yapmadım(gerçi burada etkinliği düzenleyen şirkette sorun vardı ilk başta almak istemedikleri riski 50 tl fazla ödeme karşılığı alabileceklerini söylediler) ama etkinlik tutarını geri ödeme olarak geri aldım. otel konaklaması standarttı genellikle uyumak için otele gittiğimden fazla önemi yoktu yaşadığım sıkıntılar odadaki tavan lambasının yanmaması idi ama gece lambası olarak konulan lamba yandığı için pek sorun olmadı ve tuvaletin taharet musluğu bozuk idi. odalar 2 günde bir temizleniyordu. otelin yemekleri gayet güzeldi. otel hisarönü barlar sokağına minibüs ile 5-10 dk fethiye merkeze ise 20-25 dk uzaklıkta idi.