• bir instagram hesabi olarak baslayan ve muadillerine gore farkli bi seyler yaptigi ilk bakista anlasilan, bir sure once actigi web sitesiyle daha detayli gezi yazilari yayinlamaya baslayan "canim" gezenti. ismini colomb'un en hizli gemisinden almaktadir

yazilarini azicik okudugunuzda bu eylemi ne kadar keyifle yaptigi hemen anlasiliyor. kullanilan kelimeler, yorumlar filan hep samimiyet.

instagram hesabi buradan, web sitesi de buradan incelenebilir.

durma pinta, ac yelkenini ruzgara
  • harika bir hesap küba gezisini büyük keyifle takip ettim. daha önce başlığının açılmamış olmasına cidden çok şaşırdım.
  • begendigim instagram sayfasi. burda gormemle tekrardan sevindim.
  • bana budapeşte gezimde ilham olmuş instagram hesabıdır, en azından ne yiyeceğimi, neresini görmem gerektiğini bilerek gittim.
  • yeni keşfettim, takipte kalacağım. güzel yazılar var
  • 20 dakikada kübayı tanıyınca sık kullanılanlara eklenecek web sitelerinden biri olduğuna kanaat getirdiğim oluşum, site, gezgin.

yeni yeni yazıları bekliyoruz efenim.
  • küba serisiyle dikkatimi çekmiş gezgin blogger. yurtiçi yurtdışı yardırmaktadır kendisi ve izlenim ve tecrübelerini gerek görsel gerek yazınsal biçimde paylaşmaktadır. ayrıca gittiği yerlerle ilgili müzik ve kitap tavsiyeleri de vermektedir ki kanımca bu rota pinta'nın muadillerinden en büyük farkı. severek takip ediyoruz.
hesabın var mı? giriş yap