şükela:  tümü | bugün
  • binden fazla askerin dört kez zehirlenmesine sebep olan yemek şirketi çalışanları nihayet gözaltına alınmış. umarım bu sefer adalet yerini bulur, umarım...

http://www.blokhaber.com/…ticilerine-gozalti/348411
  • (bkz: yetmez ama evet)
    tabi olacak olanı söyleyeyim, çalışanlar işten atılacak, şirket isim değiştirerek (daha önce defalarca yapmış bunu) yeniden alacak ihaleyi.
  • sonunda bu olayın da faturası asgari ücretle çalışan garibanlara kesilmiştir.

yandaş şirketler köşeyi döner, birileri saraylarda zevk-i sefa içinde yaşamına devam eder, olan gariban mehmetçik'e ve şirketin asgari ücretlilerine olur.

yemeğin içine konan malzemeleri çalışanlar kafalarına göre alıyorlarsa tamam. özür diledim...
  • gec kalinmis bir karardir. ama bana göre gaz alma olayidir. muhtemelen birkaç gune serbest birakilirlar. burasi türkiye.

umarim yanilirim
  • bi bok olmayacak durum. net olarak söylüyorum bi bok olmayacak.

olm şu gün buradan tepedekiler hakkında isim vererek ciddi bişeyler desem 2 saate paketler alırlar beni evden ama 1000lerce asker 4 defa bu duruma gelmiş , sidik zoruyla ee alalım bari diyolar. bunu da bizim oluşturduğumuz kamuoyu sayesinde aman laf gelmesin alalım öylesine diyerek yapıyolar.

(bkz: reklam kokan haraketler)
    (bkz: rtenin sehide kelle terorist basina sayin demesi)
    (bkz: ne istediniz de vermedik)

şirket açmak 2 imzaya bakar, isimler değişir, rant kapıları değişmez. sıkışıldı mı feto denir, terör denir. şerefsizler her zaman ceplerini doldurur, garibanlar her zaman ezilir. kapitalizm de milyonların ölmesinin hiç bir önemi yoktur.
  • isabet olmuş,umarım bu işlerden men edilir,yemeklerini sadece kendileri için yapar.#68907766
  • manisa cumhuriyet başsavcısı akif celalettin şimşek, an itibariyle zehirlenme olayıyla ilgili gözaltına alınanların sayısının 40'a yükseldiğini söyledi ve soruşturmanın derinlemesine araştırılarak suçluların cezasını çekeceğini sözlerine ekledi.

gözaltı sayıları daha da artacak. bakalım, sayın başsavcımızın yerini bulacağını ifade ettiği adalet gerçekleşecek mi?