şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ingilizlerin unlu sigarasi..
    agirdir biras.. pahaliya satiliyo turkiyede diger yabanci sigaralara gore
  • the best tobacco your money can buy
  • ali bacıoğlu ve türkpetrol un hakimiyetine 1986 yılında dur diyen ali karacan- can ünlü ikilisinin mg metro 6r4 lerine sponsorluk yapmış sigara firması
  • istanbul'da bilgin şarküteri'de satılan sigara nev'i.

zamanla gelen edit: bilgin şarküteri komşusu doğa şarküteri tarafından yutulmuştur. doğa da rothmans satmaktadır.
  • filtresinin kağıtla birleştiği yerde parlak sarı bişiy kullanmışlar altın gibi..
    royal ibaresi taşıyor rothmans yazısının oralarda bi yerde.. taç gibi bişi..
    bana da öyle gelmiş olabilir.
    hem içiyorum hem yazıyorum nası yapıyosam..
  • f1de hondaya sponsor olmuşlardı bi dönem..
  • fazla icilmesede bogaz sikebilen bir sigara.paketinin kapaginda da "parayla alabileceginiz en iyi tutun" yazar.kibrista fiyatlari 1.800dur.
  • "paranin satin alabilecegi en iyi tütün" sloganiyla bir ara disardan türkiye ye pazarlanan sigara
    kktc'de 800.000 tl . haziran 2003 itibariyle
  • eger benzin istasyonu gibi bir yerde durmus ve "sizde rothmans var mi?" diye sormussaniz, kolaylikla rot balans ile karistirilabilecek sigara...
  • international olanini uzun süreler ictigim, hos bir citirdama sesi cikaran sigara markasi. international'in genis, onarli bölmelerden olusan, mavi/altin sarisi renkli bir kutusu vardir. icimi sert, tadi ise dunhill ve lucky strike arasidir. fakat memleket sinirlari icerisinde son iki yildir tadi bir kurulasmis, acayiplesmistir, sebebi bilinmez. filterisinin hemen üzerinde krovari bir altin serit vardir, yine uzun süreler bu sebeple kendimi kahvehanede sandalye üzerine tünemis, görgüsüzce tüttüren aga gibi hissetmisimdir.