şükela:  tümü | bugün
 • ruh sağlığını dü$ünen insanların kesinlikle ziyaret etmemesi gereken çok iğrenç içeriği olan bir web sayfası. görü$ler deği$ebilir tabii ki ama görmekten pi$man olmayacaklar görsün sadece. ben gördüm bi daha da bakmadım, rüyama da girdi zaten. korkularla bu $ekilde yüzle$mek zor.
 • şiddet içerikli resimler yayınlayan sitelerden biri, en vahşisi değil orası kesin..
 • korn vokalisti jonathan davis'in bir röportajında en sevdiğim web sitesi dediği web sitesi.
 • (bkz: gore gallery)
 • rica ederim bakınız http://poetry.rotten.com/weightlifter/ .

  10 yıl sonra: buna neden bakıyorsun, sözlükçü? bakma.
 • gayet şekilli cesetlerin -mesela (bkz: uday ve kusayın ölülerinin gazetedeki resimleri)-bulunduğu bir site.internet cafe'de girildiğinde kimin nereye girdiğine bakan meraklı tazelerin çığlıklarından ortamın caaaart diye yırtıldığını
  belirtmeli.herhangi bir tepki vermeden,normal karşılayarak bakmak da insanlarda ters tepki yaratıyor.bu arada sitenin yarısı porno olduğu için ilginç bir cesetle karşılaşacağını düşünenler kapana sıkışmış bir cinsel organla burun buruna gelebilirler.bünyelerin kaldıramayacağını düşünerek link vermiyorum ama favorilerden biri 'attempted suicide'.
 • hani insan sonucundan hoşlanmayacağını bildiği halde, içindeki o merak duygusuna dayanamayarak burnunu her deliğe sokar ya, işte benimki de öyle bişey. az evvel rastlantı sonucu girdiğim bu sitede gördüğüm bazı resimler sonucu, durmam gerektiğini anladım, ama karıştırmaya devam ettim siteyi. lakin en son açtığım 1920'lerin filipinler'indeki bir hastanenin morgundan alınan resimler sonucu pes etmiş durumdayım. ancak bu resimlerden de anlıyoruz ki hayatın birden çok yüzü var ve her yüzü de iç açıcı değil
 • .bir embriyoyu pisirip yiyen asyali bir dümbelegin fotolarindan,bir domuzun deney icin canli canli yakilisina kadar her igrencligi psikopatligi iceren sapik site.girisinde cehennem dolduktan sonra ölüler dünyada gezecek tarzinda bi serpintide bulunur,meraklisina.
 • hakkinda ehs uygulamalarinda buyuk basari sagladigi icin kullanimi olumludur seklinde rapor bulunan site. soyle ki, bir is guvenligi kursunda prezentasyon yaparken o komik el cizimi sema ve ilustrasyonlari kullanirsaniz iscilerin tepkisi oehden oteye gitmez. ancak soyle rotten'dan okkali iki uc resim serpistirip, "aha bu baret kullanmadigi icin bu hale geldi","iste bu zavalli da emniyet kemeri takmamis","suncaaz da yuksekte calisirken altina file germemis" diye sallarsaniz is guvenligi kurallarina riayet yuzdesinin inanilmaz derecede yukseldigini gozlemliyormussunuz.