şükela:  tümü | bugün
 • önceki adı rock that body olan ve red band trailer'ı düşen scarlett johansson filmi.

  https://www.youtube.com/watch?v=oib4jnyery4
 • bana trailer'ını izlediğimde (bkz: very bad things) (1998)'i hatırlatan ve haziran 2017 de gösterime (usa) girecek komedi-dram filmi.
  (bkz: scarlett johansson)'ı izlemeye pek alışık olmadığımız bir rolde göreceğiz.
  hbo'nun fenomen dizisi broad city'nin senaristleri tarafından kaleme alınan rough night'ın konusu: muzır bir bekarlığa veda partisinin planlanandan farklı bir yöne gitmesi.
 • scarlett johansson'ın aşığı yaptı.

  eleştirenler avengers izlesin amk.
 • fragmana bakılırsa, "`very bad things"'in kadınlı versiyonu. kapıyı çalan güvenlik görevlisi bile var.
 • çılgınca eğlenirken her şey birden sarpa sardı, sonra aksilikler birbirini izledi, daha bozmaz dedik daha da bozdu önünü alamadık şeklindeki "komikçili" senaryolu bir başka film.

  üniversiteden arkadaş olan kız grubumuz * afet-i devran scarlett * ablamızın bekarlığa veda partisi için 10 yıl sonra miami'de tekrar bir araya gelir. olaylar gelişir.

  erkek bakış açısının egemen olduğu komedi filmlerinin dışında biraz kadın espirileri katılması iyi olabilir ama bazı nüanslar dışında beklenileni veremiyor.

  vasat bir popcorn sineması izlemek isteyen deneyebilir.

  http://www.imdb.com/title/tt4799050/
 • öylesine bir seyirlik. bu kadar sığ bir hikaye de zaten daha iyi çekilemez sanırım. dün akşam filmi yaptık hanımla ama tipik bir pazar sabahı filmi. metinler olarak yer yer zeka ürünü hoş espriler var ama, güldürüyor. vakit kaybı dedirtmiyor. toplamda çok şey beklenmemeli.
  not: scarlett johansson'un memeleri falan gibi beklentiniz varsa şimdiden söyleyeyim bir numara yok. biraz zoe kravitz var yalnız.
 • scarlet abla nasil olmus ta boyle overrated bir filmde oynamis insan sasiriyor. hic bir konuda beklentiye girmeyin. boyle hangover ile very bad things 'in cakmasi film. son zamanlarda vizyona giren filmlere bakacak olursak ciddi bir kisir dongu yasaniyor. ozellikle bu bachelor ve bachelorette partisi konulu filmlerden gina geldi.
  holywood'un acilen iran ve kore sinemasina bakip kendini gelistirmesi gerekiyor.
 • izlediğim en kötü komedi filmlerinden biri olarak beni oldukça şaşırtan yapım.

  beklentim düşüktü, hasta yatağında azıcık eğlenirim diye açtım. hani ne kadar kötü olabilir değil mi?
  ama beklenen oldu. ancak bir filmin diyalogları ve senaryosu bu kadar çiğ olabilirdi. komik diyaloglar ve daha iyi bir senaryoyla hangover tadı verebilecekken; bu haliyle rezil bir film olarak kalmış.

  scarlett johansson ve zoe kravitz'e yazık olmuş.
 • on numara beş yıldız film. en sevdiğim oyuncuları (ilana glazer, kate mckinnon) bir araya getirmiş, tam kafa dağıtmalık olmuş. uzun zamandır bu tarz bir film bulamıyordum. ama sevmek için absürd komediyi sevmek lazım. workaholics ve broad citydizilerini sevenler bunu da sever diye düşünüyorum. ayrıca filme sony sponsor olduğundan ve film boyunca sony telefonlar çaldığında kendi telefonum çalıyor hissine kapıldım, o çok hoş olmadı.