şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'de bulunmayan bir böbrek-idrar yolları ilacı. damla ve kapsül olmak uzere iki ticari takdim sekli vardır, sabahları açken* icilen ilac, hem böbrek agrınızı bitirir, hem de kum vs maddelerin kolayca düşmesini saglar. tamamen bitkiseldir. anneme göre ise tam bir mucizedir.
 • princess of moose sayesinde haberdar olup edinip kullandigim ve 6mm buyuklugundeki bobrek tasimi dusurmeye buyuk olcude yardimci olan basarili urun. istanbuldaki eczaneler bir sekilde temin ediyorlar. tasiniz buyukse sabah ogle aksam 2ser kapsulu bol suyla alin. ve bolca tempolu yuruyus yapin.
 • bobrek tasi dusurmede ise yarayan mucize ilac. alman hastanesindeki doktorun "bu tas dusmez, seni ameliyat etmemiz lazim" dedigi tas, bir hafta icinde bu ilac sayesinde yok oldu. bobrek tasi tedavisi ozel hastaneler icin mukemmel bir gelir kaynagi oldugundan bu ilaci onermiyorlar sanirim.
 • özellikle ırsi ( genetik ) ve tekrarlayan böbrek taşı oluşumlarına karşı kullanılan , tamamiyle doğal içerikli mucizevi bir ilaçtır.

  böbrek taşı oluşumunu engeller; oluşmuşsa kanalları genişleterek kolay düşürülmesini s ağlar, bu esnada karın ağrısına benzeyen ( testis veya yumurtalık ağrısı gibi de hissedilebilir ) manasız ve allahın belası ağrıyı hafifletir. idrar söktürücü özelliğiyle daha sık tuvalete çıkmanızı sağlar. idrar yolları enfeksiyonu vb. durumlar için antiseptik özelliklidir.

  velhasıl kelam; böbrek ve idrar yollarıyla alakalı her derde deva bi ilaçtır.

  likit ve kamsül olmak üzere 2 şekilde satılır.

  likit olan; ölçekli damlalığıyla bi küp şekerin üzerine 1 damla damlatılmak suretiyle alınır.

  1 kapsül rowatinex ;
  anethol ( 4 mg ) , borneol ( 10 mg ) , fenchone ( 4mg ), alfa pinene ( 24,8 mg ) beta pinene ( 6,2 mg ) , d- camphene ( 15 mg ) cineol ( 3 mg ) ve zeytin yağı ( 100 mg ) içermektedir.

  son 1-2 seneye kadar türkiye de bulmak nerdeyse imkansızken şimdi eczacılar kendileri özellikle kıbrıs ve almanyadan bu güzide ilaçı getirmektedirler.

  istanbul anadolu yakasında , çengelköy meydanda bulunan çengelköy eczanesinden 100'lük kapsül boyunu 45 ytl 'ye teemin edebilirsiniz.

  böbrek ağrısı mı? aman allah korusun, allah düşmanıma göstermesin ; bu ilacı bulanın cennette yeri hazır kesin :)
 • levent çarşı'daki eczanede 100'lük kapsülü 30ytl'ye bulabilirsiniz..
 • sözlük sayesinde öğrendiğim, üreterin alt ucuna takılan taşın müdahale ile alınmasından kurtaran ilaç.
 • ilaç tedavisinden yıllar sonra bile mucizevi etkisini yaşamak mumkun olabilir. 1-2 gun suren hafif sızılarla en az 5mm'lik taşları rahatlıkla dökebilirsiniz. duvar tırmanmaya filan gerek kalmadan hem de. yurt dışında yaşayan tanıdıklardan hiç duşunmeden istenebilecek yegâne hediye pardon ilaç.
  rowatinex, bir tıp harikası. lokman hekim'in yelek cebinde saklı duran reçetesi.
 • böbrek taşından kaynaklanan ağrılara birebir. taşı erittiği de söyleniyor. benimkini kolaycana düşürttü meret. taşı olanlar yanından ayırmasın. yalnız mideye dikkat.
 • yıllardır çektiğim taş sancılarıma son başvurduğum yol.bugun almaya başladım,haftaya bugun ultrasonda duruyosa hala çakıllar, kırırım dedi tokdur.
 • 1 haftada 3 tane 5mm'lik taşlarımın 2sini düşürdü bu ilaç.kalanı da sol böbrek alt poldeymiş onu daha düşüremedim.ama ilacın kabahati yok tıbben mümkün değilmiş.her taş sancısı çekene tavsiye ederim.