şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çalışmayan, süpürmeyen elektrik süpürgesi. yere yapışmaktan başka bir halta yaramıyor, iadesi- değişimi de imkansız.

almayın, aldırmayın.
  • rowenta markasının mantık hatası yüksek bir başka cihazı. cihaza çekim gücü ayarı koymadıkları için sabit ve sert şekilde vakumlama yapıyor. vakumu azaltmak için 150tl'ye vakum azaltıcı filtre satılıyormuş. tam bir para tuzağı cihaz.
  • sol framede görünce şaşırdığım, benim de bir tanesine sahip olduğum elektrik süpürgesidir.

rowenta fiyatına göre harika bir elektrik süpürgesi yapacakken, çekim gücü ayarı koymamakla içine etmişlerdir. halıyı geçtim yerdeki serfloor'u söküyor. dolayısıyla ev süpürmek çile oluyor.
  • aman deyim uzak durulması gereken marka. komşum almış, daha iki ay oldu, yukarıda bahsedildiği gibi çekiş gücünden memnun kalmamış. iade etmek istemiş. ne iade alıyorlar, ne değiştiriyorlar. ne yapsın kadın, dekoratif heykel diye evin köşesine mi koysun kullanamadığı aleti?
  • performansından kendileri memnun mu acaba? iade almayan, değişim yapmayan firma üstünden astına tüm çalışanları dahil evlerinde çalı süpürgesi kullanıyor olmalı.
  • piyasa fiyatı 430 tl olan cihaz. bu parayı ona verene kadar miele veya nilfisk alsanız çok çok daha memnun kalacağınız bir süpürgeniz olurdu.
  • tek magduru ben degilmisim bu supurgenin.....

musteri hizmetleri de oyle sacma sapan ki, gercekten dert sahibi eden rezil firma.
  • rowenta, elektrik süpürgesi denince akla gelen birkaç markadan biri. işlevini yerine getirmeyen bir süpürgeyi neden üretti? hadi bir hata oldu diyelim, bu hatanın sorumluluğunu neden üstlenmiyor? neden iade kabul etmiyor? anlamak güç.
    umarım bu saçma müşreti politikalarından vazgeçerler de insanları daha fazla aptal yerine koymazlar.
    maalesef bir arkadaşım bu süpürgeden almak gibi bir hata yaptı ve epeyi canı sıkıldı.