şükela:  tümü | bugün
  • aldığıma bin pisman olduğum elektirik süpürgesi modeli. sürekli performans vaad eden siklon olayi gerçeği yansitmiyor bir kere.. çünkü bildigin kisa bir sure icinde performansi düşüyor.. çekiş gücü çok yetersiz.. evde kedilerim olduğu için tüylerini temizlemede başliklari çok yararli olur diye düşündüm hayir başlıklari halinin üstündeki ve koltuk üstündeki tüyleri almada da çok yetersiz.. ayrica alerjim olduğu içinde tercih etmiştim ama süpürge de tam bir mantik hatasi var.. içinde filtreler olsada toz haznesini çöpe boşaltirken bir anda toz deryasinda boğuluyorsunuz ve tekrar süpürmeniz gerekiyor o alani.. alerjisi olan kişiye satacaksan ürünü toz torbasi koyman şart.. sen içine filtre koyuyor ama çöpü dökerken adami tozda boğuyorsun..
    black&decker bir şarjli süpürge aldım ondan daha iyi performansi var yemin ediyorum...
    tek iyi yani sessiz çalişiyor.. gecenin bir yarisi kimseyi rahatsiz etmeden calistirabilirsin.. siklon denilen sistemede tozlar takiliyor mesela sac yada uzun ip filan çektiyse uğraş dur boşaltirken içine dolaniyor hazne ile siklonlar arasinda kaliyor..
    sonuc olarak 1000 kusur lira verip aldiğim bu süpürgemsiden memnun değilim..