şükela:  tümü | bugün
 • kandan hoşlanan ve insan hakları nedir bilmeyen suser. aferin sana. 18 yaşındaki birisinin ölümüyle prim kastın. prim kasmadım deme çünkü aynı başlığa 3 entry girmişsin.
 • dhkp-cli bir kahpenin ölümüne sevinen yazar. atatürk ilke ve inkılaplarına gönülden bağlı, kürtçü ve mezhepçi tayfanın baş düşmanı. beni damgalayacağınıza, morgdan leşlerinizi toplayıp oraya buraya ölümsüzdür yazın.
 • (bkz: götü sıkışınca engelle diye ağlayan kürtçü)

  şu nickaltıma saldıran kekoların yazdıkları entryleri incelerseniz eğer, alayının pkklı veya dhkpcli birer vatan haini olduğunu görürsünüz. bu aptalların en büyük özelliği kendi kürt milliyetçisi ideolojilerini kabul etmeyen herkesi ırkçı veya faşist olarak damgalamaya çalışmaları. amerikan mayın eşşekleri, sizi kişnetmek bu ülkenin evlatları için bir onurdur
 • sözlükte kimseye küfür etmedim ama bu bir ilk olacak, yaşı tutmayan ergenler okumasın. yaşı tutan ergenler okuyabilir.

  bu rowt, kelimenin tam anlamıyla, katıksız bir orospunun has evladıdır.
  babası belli değildir yani onun bunun çocuğudur. bunun biyolojik babası da ibnedir. gerçi bu rowt da ibne.

  klasik yalaka, onursuz, haysiyetsiz devlet memurudur bu rowt gerzeği. yalamaktan dilinde pütür kalmamıştır, iyi sakso çeker bu rowt veledi zinası.

  muhalif gibi gözükür ama aslında gizli ak yürüyendir. iki yüzlü hain bir ibnedir aynı zamanda bu rowt.

  tabir yapmak gerekirse sikilmiş orospunun, babası belli olmayan sikik bir piçidir bu rowt ibnesi.

  idiottur ve hergele olduğunu da belirtmeden geçmeyeyim bu rowt piçinin.

  amcık ağızlı rowt yazdıklarına çok dikkat et, ummadığın anda arkana geçerler... hadi şimdi sikilerek git kaldırım yosması rowt.
 • atatürkçü olduğunu savunan bir şahıstır ama lakin ki öyle değildir...
  maaşını tam zamanlı almıştır güle güle kullansın