şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bağımlılık yapan royal revolt oyununun ikinci sürümü. statik olan birinci oyundan farklı olarak online oynuyor, kalenizi ve payitahtınızı saldırılara karşı geliştiriyor ve sizin gibi oyuncuların kalelerine saldırıp ganimet kaldırıyorsunuz.

  http://www.windowsphone.com/…4e9f-9a84-654ba0018c7d
  https://play.google.com/…regames.rrtournament&hl=tr
  https://itunes.apple.com/…revolt-2/id705211891?mt=8
 • iphoneda oynadığım en zevkli strateji oyunu. kafa karıştırmayan sade tasarımı savaşları oyuncunun yönettiği renklerin çok iyi uyumu, bağımlılık yaratıyor. ve son güncellemeyle birlikte liderin kıyafetlerini değiştirebilmemiz, yüksek özellikli kıyafetleri para, pırlanta gibi şeylerle satın alınır hale gelmesi oyunu daha zevkli hale getirmiştir.
 • bağımlılığın dibi oyun.

  sevecen grafikler, cepte ayrı hesap, bilgisayarda ayrı hesapla oynayabiliyorsunuz. işin içine girince inanılmaz detay var, savunma kulelerinden tutun, şehrinize, askerlerin çeşitlerine, büyülere, alınan silahlara.

  oynuyorsanız galatasaray ittifakına bekleriz efendim.
 • ara ara büyük emek verdiğim hesabımı silip atmayı düşündürecek kadar sinir edici anlar yaşatsa da kendisi harika bir strateji oyunudur...ilerledikçe ilmek ilmek sabır isteyen bir oyun olduğunu göreceksiniz sabrına güvenen oynasın güvenmeyen sakın haa oynamaya başlama çünkü hastalık derecesinde bağımlılık yapıyor...