şükela:  tümü | bugün
 • tam adi royal raymond rife olan amerikali mucit.
  mikroskop konusundaki buluslari her ne kadar harika olsa da kanseri dogal yollarla iyilestirmesiyle unlu olmustur.
  ses frekanslari anahtar kelime.
  elbette ilac sirketleri adami rahat birakmamistir ama bunlari dile getirince komplo teorisyeni damgasi yersiniz, dikkatli olun.

  432hz veya 528hz kayitlarini youtube'den dinleyebilirsiniz.
 • rife ışını olarak adlandırdı ışını ile kanserli hücreleri iyileştirdiğini idiasında bulunmuştur . yapmış olduğu icadın kasıtlı olarak amerika tıp birliği tarafından görmezden geldiğini söylemiştir. 1971 yılında 83 yaşındayken vefat etmiştir. ölümünden 16 yıl sonra yayınlanan kanser tedavisi ile ilgili kitap ile kendi üretiği ışın cihazı ile zararlı patojenleri yok edebildiği tezi alternatif tıpçılar arasında oldukça heyacan yaratmış ve bu cihazın tekrar üretimi yapılmıştır.
 • rife'ın sözde icatlarını hortlatıp pazarlayanların yaptığı, insanların çaresizliklerinden fayda elde etmeye çalışmaktan başka bir şey değil. insafsızca ve çok çirkin. üstelik bunu gerçekleri açıklamaya çalışan insanları da karalayarak yapmaya çalışıyorlar.

  rife'ın hayatını konu eden wikipedia sayfası, insanlığın yararına bir şey açıklarmış gibi yapanları hapse atan bir yargıcın, sözlerini alıntılamış. şöyle diyor:

  "tedavisi olmayan hastalıklara yakalanmış en zavallı insanları sahte umutlar vaat ederek hedef alanlar"

  << sentencing judge described them as "target[ing] the most vulnerable people, including those suffering from terminal disease" and providing false hope! >>

  https://en.wikipedia.org/wiki/royal_rife?