• ing. 1. krallık, kraliyet ailesi
    2. kitap yazarına ödenen telif hakkı
    anlamlarına gelen kelime
  • patent satın alınması durumunda yapılan ödeme
  • lisans anlaşmasında, lisansiye firmanın satılan her ürün için lisansöre ödediği pay.
  • oecd model vergi anlaşmalarının 12. maddelerinde düzenlenmiş kavramdır. gelir vergisi kanunu uyarınca gayrimenkul sermaye iradı sayılmasına rağmen, uluslararası vergi anlaşmalarında gayrimenkul sermaye iratları bölümünde değil, ayrı bir başlık altında düzenlenmiştir.

sinema filmleri, radyo-televizyon yayınlarında kullanılan filmler ve bantlar dahil olmak üzere edebi, artistik, bilimsel her nevi telif hakkının veya her nevi patentin, alameti farikanın, desen veya modelin, planın, gizli formül veya üretim yönteminin veya sınai, ticari, bilimsel tecrübeye dayalı bilgi birikiminin kullanma imtiyazı, kullanma hakkı veya satışı ile sınai, ticari, bilimsel teçhizatın kullanma imtiyazı veya kullanma hakkı karşılığında ödenen her türlü bedelleri kapsamaktadır.
  • kendisi korkaklığı ve entry silmeleri ile ortalıkta testis malzemesi olmuş zavallı bir tinerkolik.
    https://i.hizliresim.com/7nrvyv.png
    hahaha bunu da sildi bu arada
  • (bkz: #70147536)
  • (bkz: #30224697)

hayatımda gördüğüm en ilginç beşiktaşlı. bu tip çok entrysi var. fener'i övmeden entry yazamıyor, ama beşiktaşlıyım diye takılıyor, bence biraz kafası karışık bu arkadaşımızın.

ayrıca inanılmaz bir galatasaray nefreti ve fener sevgisi var gördüğüm kadarıyla, bu da bir beşiktaşlı'ya yakışmıyor, en azından gördüğüm, tanıdığım beşiktaşlılar bu arkadaş gibi değil.
  • mesaj gonderilemeyen yazar. ancak bir konuda kendisine ulasmam gerekiyor.
  • chris brown'un yeni albümü. içinde çok güzel şarkılar barındırıyor. özellikle fine by me ile anyway isimli şarkılar on numara beş yıldız olmuş. rnb sevenleri memnun edecek tarzda bir albüm olmuş.
  • egzod ve maestro chives tarafından çıkarılan ilk çıktığı günden beri severek dinlediğim şarkı. türkiye'de bir sene sonra da olsa radyolarda duyduğumda kendi şarkım tutmuş gibi çok sevindim. haberim olmadan tüm dünyada sevilmiş.

hala dinlemeyen varsa diye youtube linkini buraya bırakıyorum dinleyin pişman olmazsınız.
hesabın var mı? giriş yap