• provakatif yazmaya çalışan kişi.

fm jargonunda rahatlıkla
    "touted as next owencan" denilebilir.
  • eski beşiktaşlı yazar.

:d:d:d:d:d ahahah hasssssssiktiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrrrrr yaaaa :d:dsfsdf olm valla kahkalarla güldüm okuduğum bir şeye ilk defa :d:sdfsdf oğlan ben demirören'i beşiktaştan tff'ye gönderdim dedi ya lan :dd:s:fdsf hay amına koyam d:dsfdfd

formatı siktirdin eyledin viran...
  • vay amk milleti nasıl bıktırdıysa herkes caps almış köşede bekletiyormuş benim gibi :)

entrilerinin bir çoğu ben demiştim, zamanında söylemiştim, haklı çıktım tarzı ukala manalar taşıyan yazılardan oluşan bu ergen beşiktaşlı kardeşimizin yazmaya devam etmesi veya etmemesi çok sikimde değil ama en azından bundan sonra iddialı konuşurken daha dikkatli olacaktır. kafası raad olsun her daim.
  • sözünü tutmasını bekliyorum.
  • sözlüğü bırakmasın.

mesela başımızda tüpçü gibi bir tane daha dert var, adı rte!

onun için de tüpçüye uyguladığı sistemi acilen gerçekleştirsin. zaten rq gibi bir kaç tanesi sözlükte aktif, onlara katılsın, voltranı oluştursunlar, rte ülkeyi bıraksın gitsin orta doğuya başkan olsun, bu arkadaşımız sevinsin. biz sevinelim. öhooouğ!
  • ezik mezik yardırmış arkadaş... tamam sen kralsın, sporcusun, biz iktidarsız spor yapmayan ezikleriz.

(bkz: şimdi sakin ol ve o klavyeyi yavaşça yere bırak)
  • futbol taraftarı. basketboldan anlamadığı gibi anlayanla karşılatığında sıkıntı çekip karşısındaki mallara ekleyebilecek biri. sezon ortası alınan free oyuncuların d-will'e alternatif yönetim planı olduğunu savunabilecek kadar plan program bilgisi eksiği saptadım. ama yine de kızamadım, eğlendirdi neticede beni.

ekleme: ha bir de yıllardır "arroyo" geri gelsin diye yazıyormuş kendisi. arroyo ne zaman daha önce başiktaş'ta oynamış tabi ben bilmiyorum ama herhalde aynı ülke vatandaşı ve aynı pozisyonda oynayan larry ayuso ile karıştırmış sanırım. hani şu an oynayan başka bir oyuncu o konuda da bi bilgilendireyim istedim.

ekleme 2: sıkıntılı bir arkadaş olduğu aşikar. saldırgan tavırlarından zaten bu belli. açık açık yazayım son olsun, yazdığını okurum daha da cevap vermem. cevap isterse (ki istemez) mallardan çıkarır, ordan anlaşırız.

deron williams'ın gelip gitmesinden sonra o an free'de olan 3 tane oyuncu ile anlaşıp bu freelerden 2 tanesinden çok fazla verim alınmasının, yönetimin alternatif planı olarak görmüş ve başarılı bulmuş. basketbolda sezon sonu anormal bir free list olur ve sizin buradan oluşuturacağınız takım için adam bulamama ihtimaliniz yoktur. sezon başladığı zamanlarda kaliteli oyuncuların çoğu illa ki bir takımla anlaşmış bulunur, çoğu sporcu free takılmak istemeyeceği için boştaki oyuncuların oluşturacağı havuz gitgide daralır. bu dar olan havuzdan seçilen oyuncuların alternatif bir plan olamayacağını söyledim kendisine (herhalde bu 3 oyuncuya siz free takılın deron giderse sonra alırız sizi dememişlerse). arkadaş bundan sonra "laf mı bu o zaman başkasını alırlar" dedi ki o an basketbol bilgisini normal olarak sorgulamaya başladım. mensah bonsu olmasa fatih solak'ı alsalar çok mu başarılı olacaktı? dar havuz'dan düşeş oyuncular buldular, bu bir planlama değil şanstır. o an o oyuncuların free olacağının garantisi de yok, gelecek free oyuncuların takıma adapte olacağının da garantisi yok. yani bu noktada "nolcak yea başkası gelirdi ki" demek abesle iştigal. bu noktada daha önce dediğim gibi, yönetimsel faaliyetlerin ve basketbol transfer borsasının nasıl işlediğinden bihaber.

ikincisi kariyerini yazma mevzusu var ki evlere şenlik. basketbol cv'sini yazmış üstüne bir de anlamam etmem edalarında takılıyorsun. arkadaş sana şöyle diyim, karşı çıktığım söylemlerini kobe bryant dese gene aynı cevabı verirdim merak etme. nasıl oynadığın ne kadar oynadığın beni hiç ilgilendirmez, yazdığın şeylerden çıkarım yapıyorum. cv yazmak kolay iş, biz de armut toplamadık kafan rahat olsun o konuda.

üçüncüsü yazım yanlışı var diyor, yazdıklarımla dalga geçmeye çalışıyor, ama yazım yanlışını düzeltmiyor? bu nasıl tezatlık anlamadım. e düzeltmediğine göre arroyo - ayuso saptamam da gayet oturmuş yerine her ne kadar aklı sıra dalga geçmeye çalışsa da.

dördüncüsü ve sonuncusu da, kendi başlığım altına birinin bana geri zekalı demesini ispiyonlarım arkadaşım. ben kimseye hakaret etmeden yazabiliyorum ama bu arkadaş beceremeyip saldırganlaşıyor. önce cevap veremeyince mallara ekliyor. sonra gelip başlığımın altına gerizekalı yazıyor. sonra kendi başlığı altına yine bana refere ederek gerizekalı diyor. e arkadaşım ispiyonlamayım da napıyım. sen bana hakaret et dur, ben de izliyeyim mi? "ona cevabı yok" dediği kısımlarda da ne demek istediğini pek çözemediğimden cevap veremiyorum. malum liseliyim ya daha, yapacak birşey yok, kıtız anlamıyoruz.

ha bir de göte girebilir diye ispiyonlandığını yazdığı entry ispiyonlanmamıştır. başlığım altında gerizekalı diye yazdığı entry ispiyonlanmıştır. dezenformasyon yapmana gerek yok arkadaş.

selametle.
  • kıs. rage quit
hesabın var mı? giriş yap