• adı tam olarak "rrrrrrr !!!" olan, konusu mağara adamlarıyla ilgili, alain chabat imzalı 2004 yapımı komedi filmi. başrolde gerard depardieu var. şu da sitesi; *

http://www.marsdistribution.com/site/rrrrrrr
  • taş devri zamanında kirli saçlar kabilesinin şampuanın formülünü keşfeden temiz saçlar kabilesinden şampuanın formülünü çalmaya çalışmasını gösteren film(miş).
  • gördüğüm en orjinal film isisimlerinden biri.
  • toplu yaşam formunun yeni geli$tigi cağlarda 2 kabilenin havalı saclar nedeni ile ba$layan mücadeleyi ve bunun sonucunda insanlığın ilk cinayetini anlatmakta olan cilgin bir komedi oldugu soylemlerle dile getirilen fransız yapımı filmdir.
  • türkiye'deki basın gösteriminde izleyenlerin dayanamayıp, ilk yarıda çıkmaya başladıkları film.
  • alain chabat elinden cikma fransiz komedi filmi. fransa'da ciddi pazarlama calismalariyla, rekora rekor demeyecegiz iddiasinda gelip, uzulerek bos salonlardan cekilmistir. fransiz ve komedi sozcukleri yer yer biraraya gelebilme ozelligine sahip olsalar da bu kez olmamis diyor, chabat'ya basarilarinin devamini diliyor, ayrica r harfini soyleyemeyen insanlara da killigina yapilmis gibi bir ad secimi olayina girmelerini kiniyoruz.
  • geçenlerde vizyona giren bir film ismi...konusu oldukça eğlenceli olsada, şampuanın formülünün o kadar eski olup olmadığını karıştıranlar için tavsiye edilmeyecek bir film..
  • aslinda cidden cok super esprileri olan, ama ne yazikki bu esprilerin disinda kalan kisimlari cok sikici olan bir film. espriler yapildiginda uyanip kopuyorsunuz, sonra tekrar uykuya daliyorsunuz.

a: ta$?
    b: burada
    c: burada
    d: burada
    ...
    a: ta$???
    c: ta$ bugun gelmedi efendim.
    a: hi, oyle mi. tamam
    e: burada

yoklamaya devam edilir.. tum insanlarin ismi ta$tir.
  • -şef.. sana can sıkıcı birsey soyleyecegim..
    -nedir?
    -şef..karınızla ilişkim var..
    -aman tanrım.. aman tanrım.. nasıl?
    -şef.. özür dilerim..
    -ben de sana birşey soylemeliyim..
    -nedir şef?
    -karımla benim de ilişkim var..
    -aman tanrim!
    -bu durumda ödeşmiş olduk..
    -şef.. eger onunla yatacaksak onu iyi korumalıyız
    ..
    -sizin kabileniz nasildi?
    -biz cok gelismistik. nerdeyse tanriya inanmak uzereydik.
    ..
    -sana kisa bir siir okumami ister misin?
    -aa eveeet
    -gökyüzü!
    -?
    -basini hatirlamiyorum
  • dün moviemaxte rastladığım ama beni biraz güldürdükten sonra sıkan vasat altı bir fransız komedisi.
hesabın var mı? giriş yap