şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'nin muhtelif yerlerinde şubeleri olan, zincir bir oto servisi. radyatör tamiri, boya, kaporta göçük onarma, tampon tamiri v.b. hizmetler sunuyor.

kaskomun sağladığı mini onarım hizmetinden faydalanmak için bugün arabamı teslim ettim. araştırınca iyi ve kötü yorumlarda var haklarında. hayırlısı diyelim.

link

updullah : tamponda 7-8 cmlik bir yırtık ve 10-15 cmlik bir boya atığı vardı. ayrıca tampon kenarlarında sürtmeler vardı. gayet güzel tamir dip boyamışlar. sırıtan bir şey yok. muhtemel soru, boyanan yer belli mi? hayır. gayet orijinal olmuş. ellerine sağlık rs!
  • arka tamponda 8-10 santimlik bir yırtık, tamponun bagaj kapağının altına denk gelen bölümde de 15 cm civarı kalkıp çatlayan bir boya tabakası vardı. güzel tamir etmişler, boyadıkları yer sırıtmıyor. gerçi arabamda eski sayılmaz, kendi boyası diri duruyor zaten.

eski arabalarda boya renginde solma olabildiği için, yeni boya attıklarında boya renginde fark olabiliyormuş.

eksi yönü, randevu için 1 ay beklemem gerekti. 22 mayısta randevu almak için gittim, 22 hazirana tarih verdiler. perşembe akşam 17:00'de aracı vereceklerdi (en geç) çarşamba yani dün akşam 17:30'da aracımı teslim aldım.

randevu süresinin uzun olması hariç memnun kaldığımı söyleyebilirim. bu arada benim gittiğim servis, maltepe/gülsuyu'ndaki rs servistir.
  • konya servislerinden bugün groupama kasko kapsamında randevu talep edeceğim firma. bakalım ufak çaplı estetik işlerde nasıllar, müşteri ile ilişkileri nasıl...
  • ön çamurluğun mini onarım kapsamında düzeltme-boya işlemlerini maslak atatürk aos şubesinde yaptırdığım firmadır.

daha bilindik ve yaygın olduğu için autoking ile kıyaslamak gerekirse; rs'nin ortamı daha salaştı ancak çalışanlar daha ilgili ve samimi davrandılar ayrıca sıra numarası alıp bekleme mevzusuna falan gerek kalmadı. aracı ilk göstermemden 1 hafta sonrasına randevu verip ertesi gün de teslim ettiler. yapılan iş üzerinde olumsuz bir durum yoktu.
  • outoking'in eline vermiş onarım ve servis markasıdır. neden outoking diyorum, çünkü sigortalı araçlar için genelde sanayiye gidilmez, kurumsal ilgi ve alaka beklenmez ve bunu bilen king gittikçe kalitesiz işçiliğiyle beklentilerinizi karşılamaktan uzak kalır.

işte tam da bu esnada keşfettiğim rs ilaç gibi gelmiştir. mini onarımları şıp diye çözmüş üstelik işçilik ve diğer konularda da beğenimi kazanmıştır.

bugün yaşadığım maslak oto sanayi rs deneyimim ise paha biçilemezdir. bir personellerinin neden olduğu minik bir hatayı servis müdürü aslı hanım, hala daha nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde çözmüş ve ertesi güne randevu vermiştir.

kendilerini tebrik ediyorum, hiç bir yerde bulamadığım parçayı buldular, hatalarını telafi etmek için insanüstü bir çaba sarfettiler.

tebrikler ve teşekkürler rs, hala esnaf zihniyetinde ama kurumsal kimliğinden ödün vermeden çalışan dürüst ve yapıcı bir işletme olduğun, kaldığın için.
  • bursa servisi için;
    auto king'in kötü bayilik tercihi ile şaha kalkmıştır. çalışanları oldukça iyi ve işinde uzmandır. hatır gönül bilir, işleri tıkır tıkır yürütürler. gözünüz arkada kalmaz rs'ye araç ya da parça emanet ettiğinizde.
    kısaca, mini onarım hakkınızı kullanacaksanız bursa'da, rs'de iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
  • alınan hizmet ve işçilik kapsamında autoking'i fersah fersah geçmiş tebrik edilesi şirket.
  • maltepe şubesine iki kez gittim. ikisinde de memnun kaldım. işlerini iyi yapıyorlar.
  • 2 sene öncesine göre hizmet kalitesinde artış gördüğüm firma. auto king'in metalik siyah boyalı arabanın kapısını mat fısfıs boya ile boyayıp akşam vakti teslim ettiği düşünüldüğünde, mini onarımda lider oldu diyebilirim.
  • müşterinin arabasında müzik sesini sonuna kadar açarak ses sisteminin bozulmasına sebep olan, ardından hiçbir şey olmamış gibi arabayı müşteriye teslim eden çalışanlara sahip firma.

araba emanet ederken iki kere düşünmek gerek.