şükela:  tümü | bugün
  • şu anki konjonktür erdoğan'ın bir sonraki seçimi kaybedeceği yönünde olunca insanı derin düşüncelere gark eden sorunsaldır. öcalan'a sayın demek için imralı'ya gider mi acaba? (bkz: aklımda deli sorular)
  • emlakçı olabilir.
  • orduyu, kendisine oy verenleri ve milisleri sokaga dokecek.

gercekten terk-i saray edecegini dusunen mallar atsin fava beklesin.
  • öcalanın heykelini dikecekler yönetimde olacağından erdoğana gerek kalmayacak. bakınız chp ve kankisi hdpliler ve kankileri iyi saadet deva gelecek tkp bilimum 3 harfliler. ne uğruna? rte gitsin diye. yargılanacak vs diyenler öcalan’ı hapisten çıkarıp erdoğan’ı sokmak için can atıyorlar. bu arada chp atatürk’ün partisi falan derseniz gülerim.
  • etrafındaki yalakaların selamı sabahı bile kestiğini hatta karşısında yer aldıklarını görecektir.
  • politika ile alakası biterse bu ülkede duracağına inanmıyorum. dubai mubai planları vardır kesin.
  • aziz yıldırım şuan ne yapıyorsa aynısını yapacaktır.
  • en kısa sürede görmeyi umut ediyorum. bir an önce bu ülkenin başından seçimle(aksi takdirde başımıza kahraman yaparlar) gitmeli. yetkisiz ne yapabiliyormuş bu delikanlı görelim.
  • sonuçlar halka açıklanmadan ingiltere gemisine pardon uçağına bineceğini düşünüyorum.
  • yeni iktidar gelse dahi, en az 3 yıl kimse bu adama dokunamaz. nasıl ki kendisi 2002-2007 yılları arasında kimseye dokunamadığı gibi.