şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 'ben postalı da parkayı da sen uyurken 68'lerde giyiyordum. postalı parkayı merak edebilirsin. ben senin gibi sahte üniformalar giymem. gittim askere onurlu üniformamı giydim. ama istiyorsan postal, oğluma söyleyeceğim, askere göndermediğin çocuklarına postalı da göndereceğim.' şeklinde bir kılıçdaroğlu açıklaması.
  • ucuz siyasetin çirkin yüzü seçim yaklaştıkça gün yüzüne çıkıyor. cahil ötesi toplumlar için içi boş milliyetçilik yok olma alametidir.
  • tam bir kapak olmuş.
    düdüklü tencere kapağı olur ya hani böyle kilitlenir.
    hahhh işte aynen öyle kapağı takıp bir de kilitlemiş.
  • tayyip’in al da at dediği ortayı kemal’in tsubasavari bir röveşatayla doksana takma olayıdır.
  • hani mahallede sevmediginiz bir çocuk top getirir de maç yaparsınız, ama maç sonunda yine çocuğu sevmezsiniz ya.

öyle bir açıklama.
  • kılıçdaroğlu'ndan pek fazla hazzetmediğimi daha önce birçok sefer dile getirmiş olmama rağmen; kendisinin, erdoğan'a ayarlardan ayar çektiği bir ifade olduğunu kabul eder, kendisini tebrik ederim. helal olsun sana sayın kılıçdaroğlu!!!

cızzzz... içimin yağları eriyor, sözlük. üç kilo verdim

bu arada 34 abr 93. kips... her ne kadar saklamaya çalışırsa çalışsın, biz biliyoruz bu kişinin diğer oğlunu. asker ocağından önce girip çıkması gereken başka bir yer var.