şükela:  tümü | bugün
  • iç savaş çıkmadığı takdirde (ki böyle bir şeyin başlamasından kardeş kanı akmasından çok korkuyorum hiç istemiyorum) kaçar. bence bu organizasyonsuzlukla (11 haziran 2018 recep tayyip erdoğan bursa mitingi) kaçmayı da beceremez. mazbatayı verdikten sonra hangi bina ise o, o binanın çıkışında tutuklanır.

diyelim ki kaçmayı başardı o zaman ya azerbaycana kaçar. ya da putin kırım'a vali yapar.

yoksa ingiltereye kraliçenin eteklerinin dibine mi kaçar?

edit: katar 'a kaçar diyen olmuş lan bak o benim aklıma hiç gelmediydi.
  • seçimi kaybettiğini ysk üzerinden herkesten önce öğrenerek malezya'ya kaçacağını ve bir daha da gelmeyeceğini tahmin ediyorum.
  • emine'yi boşayıp stokladığı paraları las vegas'da yer bitirir gibi geliyor bana.
  • öyle bir ihtimal çok zayıf ama eğer ki seçimi kaybetse bile koltuğu devretmez arkadaşlar hayale kapılmayın ne yapar ne eder gerekirse güvenlik zaaafiyetleri ortaya çıkar seçimler yenilenir ta ki haşmetlimiz kazanıncaya kadar sonra milli iradeye teşekkürler kapanış
  • inve meral akşener her ne kadar milleti coştursa da akp den kopmalar başlamadan tayyib'in kaybedeceğini düünmezdim ancak dün şöyle bir haber okudum:

kayapınar ak parti meclis üyesi mehdin ensari, “ak parti meclis üyesi olarak diyarbakır’da yapılan milletvekilleri listesi resmen diyarbakır halkıyla benim partim alay etmiştir saadet partisi’nde yeni bir güneş doğuyor, tüm kadim diyarbakırlı vatandaşlarımızı saadet partisi’ne davet ediyorum” açıklamasını yaparak iktidar partisinde görev yapmasına rağmen siyasetin parlayan yıldızını işaret ederek benzeri nadir görülen bir davranış sergiledi. ama ensari’nin bu çıkışını havuz medyasında ve anadolu ajansı’nda haber olarak görmek nedense mümkün olmadı!

kopmalar başlamıştır, gemdien trenden inmeye başlanmış bence gerisi gelir. tayyip aynı bahçeli gibi yalnızlaşabilir yakın zamanda.

kaynak

kaynak çağlar cilara
  • (bkz: restart)
  • akp'den istifa edip saadet partisine geçen net geri zekalıdır. tamamen bitmiş bir partide dava yürütmek akıl işi değildir. vizyonsuzluktur. ekşi de saadet propogandası da gördük çok şükür.

not: akp'li değilim.
  • aziz yıldırım şu an ne yapıyorsa onu yapar. gezer, tozar çoluk çocuklarıyla zaman geçirir. ailesine artık daha fazla zaman ayırır.

sarayın çevresinden geçtiği zaman yakınlarına bakın buraları bir zamanlar benimdi der. o şatafatlı günlerine ağır özlem duymaya başlar. aklına hep külliyede muhtarlarla yaptığı toplantılar gelir. artık kimse kendisine eskisi gibi ilgi duymamaya başlar. askeriyeden emekli olduktan sonra sivil hayata adapte olamayan komutanlar gibi oradan oraya savrulur. ruhu daralır.

ama bunların hiçbirisi beni ilgilendirmiyor, zerre kadar üzülmem söyleyeyim.
  • ben de koltuğu bir şekilde bırakmayacağını düşünüyorum ama koltuk giderse, anca hapishanede boncuktan kuş yapar.
  • yargılanır