şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sözlükteki hdp'li pkk'lı götoşların vatan sever solculara karşı söylediği sıçmık.
 • (bkz: müstahak)
 • hangi vatansever solcular? hdp’yi meclise sokmak için yırtınan über ulusalcılar mı? ne olduğu belirsiz perinçek’in fedaileri mi yoksa? solculukla vatan hainliği arasındaki ince çizgiyi kaçırıp sürekli terör örgütü şakşakçılığı yapan, muhalefet olmayı ülkenin içine etmekle bir sanan sürüngen güruhu da değildir sanırım.

  geriye kalanların hali ise gerçekten çok üzücü.
 • -hdp = pkk değildir. pkk hdp'nin güçlenmesini istemez çünkü kendileri o bölgede silahlı iktidar gibi davranıyor. hdp'nin güçlenmesi = sorunların siyasi temelde masaya yatırılması ve çözülmesi = pkk'nın nüfuzunun azalmasıdır.

  -hdp, 2015 seçimlerinde pkk ile türkiye siyaseti arasında sıkışık bir konumda kalmıştır. pkk, 7 hazirandan sonra hdp'ye bariz köstek olmuştur, artık akepeyle anlaşmalı mıdır değil midir onu da siz çözün. hdp'liler de pkk'nın tasfiye edileceği bir ortam ister. hdp partileşmeden önce 20 yıldır bağımsız olarak mecliste duruyor da partileşince niye birden terör artıyor?

  -pkk, genel olarak terör, sorunlardan beslenir. sen ortak bir çözüm için gel siyaset yap deyip siyaset yapınca da içeri atarsan sorun bitmez. pkk'nın bitirilmesi, bölgede pkk'nın hiçbir şekilde etkisini, gücünü gösteremeyeceği bir ortama bağlıdır. silahlı teröristler tabi ki sorunlar çözülünce hadi dağılalım gençler demeyecek. ama sosyolojik tabanda sorunlar çözülürse, işin askeri kısmı aşırı basit olur ve pkk yeni üye kazanıp durmaz, uluslararası kamuoyunun hiçbir tepkisini çekmeden veya "dış güçlere" koz vermeden pkk yok edilir.

  -selahattin demirtaş, "terörist" olduğu için değil, seni başkan yaptırmayacağız dediği için içerdedir. salağa yatmanızın anlamı yok. hdp kadrosu 20 yıldır bağımsız olarak meclisteydi zaten, parti olunca mı içeri atmak akıllarına geldi?

  -hdp milletvekili kadrosu, birkaç aşiretçi aşırı kürt milliyetçisi dışında gayet eğitimli ve kaliteli insanlardan oluşur.

  -pkk sempatizanı arıyorsanız habur sınır kapısı rezaletine bakacaksınız.

  -apo ne ister, kimdir, istihbarat elemanı mıdır, necidir, nasıl bir misyon yüklenmiştir hiçbirimiz bilmiyoruz, o yüzden "apo dediler apo dediler höheaeeaa" diye koşup entry girmeyin buraya.

  -hdp'nin misyonunu veya politikalarını kandil/pkk belirlemez. bu, ülkü ocaklarından, cemaatçilerden, birilerinin götünden çıkmış bir yalandır. stepne ittifakı partizanlarının böyle boklar söyleyip durması doğaldır. çoğu bot, paralı operasyon hesabı zaten. pkk, misyonu korku salarak, silahlı eylemde bulunarak amacına ulaşmaya çalışan bir terör örgütüdür, sorundan ve terörden beslenir. hdp, milyonlarca oy vereni olan legal bir partidir.
 • (bkz: #77742650)

  --- spoiler ---

  solculukla vatan hainliği arasındaki ince çizgiyi kaçırıp sürekli terör örgütü şakşakçılığı yapan, muhalefet olmayı ülkenin içine etmekle bir sanan sürüngen güruhu da değildir sanırım.

  --- spoiler ---

  (bkz: malumun ilani)
  (bkz: entry nick uyumu)
  (bkz: orospu çocuğuyum demenin alternatif yolları)

  haysiyetsiz bir kayip cocugu tarafindan solcularin vatan haini ilan edildigi basliktir. solcular bu havlayan itleri 6.filo icin namaz kilarken de susturmustu, simdi yine susturacaktir. bu ensest iliski mahsulu malumlar solcular iktidara gelince rahat rahat pedofili ve aile ici ne idugu belirsiz iliskiler yasayamayacaklari icin bu kadar agizlarindan salya akitiyorlar. amk comari, esek, kopek sikemeyecegi icin dertleniyor tabi.