şükela:  tümü | bugün
  • "bunlar kendi içinde değişik bir cemaat sevgili arkadaşlarım bakın dikkatinizi çekiyorum, adeta bir cemaaaaaat gibi hareket ediyorlar. nerede it, kopuk varsa burada haaa. bütün terör örgütlerinin burada adamı var. bu teeerör örgüüütlerinin adamları kendi aralarında buradan mesajlaşıyor. bu sözlüğün kurucusu biliyorsunuz amerikada..."
  • bahaneye ihtiyaç yoktur istemesi yeter.
  • çok da spesifik bir şeye gerek yok. nasılsa ekşi ahalisi en ufak bir cümlesine farkında olmadan destek veriyor. mesela adam chp'yi fetöcü gibi gösteriyor, pkk ile yan yana getiriyor hop bir bakıyoruz ekşi sözlük yazarları chp'ye sallayıp iyi parti'yi övüyor. sonra tutup izmir belediyesi ile ilgili haber yaptırıyor o da ne? 2019'da chp'nin izmir'i kaybetmesi başlıkları açılmış. adam algılarınızla öyle güzel oynuyor ki farkına dahi varmıyorsunuz. yarın da ekşi sözlük ile ilgili yerli ve milli değil, atatürkçü değil diye haber yaptırır, ekşi kapansın diye en önden koşarsınız, bahaneye bile gerek kalmaz hiç merak etmeyin.
  • o kapat der ve ne sozlugu?
  • sanmıyorum sözlükle uğraşacağını malum devleti kurtarmak gibi çok önemli bir görevi var beyefendinin.
  • her yer sözlük, her yer...

devamı neydi lan.
  • basıyorum düğmeye.. hayırlı uğurlu olsun..

http://i.hizliresim.com/plbx4b.jpg
  • siz burda iki muhalif yazi gördünüz diye sözlüğü tayyip erdogan karşıtı mı sandınız ? bakın bır açılan başlıkalara , yapılan algılara. burası da onlar için büyük propaganda aracı. sözlük falan kapanmaz rahat olun. en fazla rahatsız eden başlık varsa silinir veya yazar uçurulur o kadar. zaten yazılanalara yönetim onlara gerek kalmadan müdahele ediyor sağolsun.
  • valla ben bekliyorum yakın bir zamanda, gençlerimizi zehirliyor du yanlış bilgi edinmelerini engelledik türevi laflar söyleyebilir.bir gece ansizin..