şükela:  tümü | bugün
 • yoktur öyle birşey.

  erdoğan, akp, islam düşmanlığı sebebiyle vatan haini olup teröristlerle ve düşman ülkelerle bir olmak vardır. iyi biliriz.
 • kendi kendine karar vermeye korkan lider aşığı eziklerin, rasyonaliteden uzak kompleksli çırpınışları
 • çomarların sürekli tersini dile getirerek her zaman yaptıkları gibi kendi yedikleri haltları örtbas edeceklerini sandıkları ama aslında yaptıkları şey.

  15 yılda bir ülke nasıl hem içeride, hem dışarıda rezil edilir kitabını yazan adamlar şimdi komplo teorisyeni olmuş, batı bizi kıskanıyor goy goyu yaparak kendilerine meşru zemin oluşturmaya çalışıyor. olur da bu fikibok politikaları eleştirirseniz ya devlet düşmanı vatan haini ya da amerikan yalakası oluyorsunuz.
 • vardir boyle bir sey. rte ve akp aski gozlerini oyle kor etmis ki onun yanlis yapabilecegini dusunmezler. o hep dogruyu yapar ama gavurlar bizim milli butunlugumuzu bozar.

  sen neden baskasinin huzurunu bozamiyorsun? demek ki senin aksine, o kozu vermiyorlar. elestirdigimiz nokta budur.

  rusya'yi sucladiniz, almanya'yi sucladiniz, hollanda'yi sucladiniz, fransa'yi sucladiniz, amerika'yi sucladiniz, suriye'yi sucladiniz, israil'i sucladiniz, suudi arabistan'i sucladiniz, irak'i sucladiniz, kuzey irak'i sucladiniz. ulan bir defa olsun donup sizi yonetene sebebini sormadiniz. cunku sebep bizi cekemiyorlar.

  bir uflemelik canimiz var iste. adam kapisinda bekleyenlere puff yapti bizim ekonomi tepe taklak. birileri surekli sivasin biz de vatan aski diyip susalim. yaktigimiz bayragin haddi hesabi kalmadi. dost ulkelerimiz nerelermis soyleyin de hemen onlarla birlik olalim. aklina gelmiyorsa de siktir git, burada vatan millet sakarya edebiyati yapma sakalina sictigimin ayisi.
 • 3 yıl önce ki mitinglerde türk bayrağı görünmez türk bayrağından türk lafından nefret edenler gün geldi milliyetçilik prim yapınca bayrakları ellerine aldı.

  herkes kim olduğunuzu ve niyetinizi iyi biliyor. şeriatçı vatan hainleri.