şükela:  tümü | bugün
  • milli eğitim ve sağlık bakanı aslında sempatik insanlarmış yahu. rte ve damat (bir de içişleri bakanı) birkaç gündür sessizler, hayata daha pozitif bakmaya başladım. hani bi ses, bi hışırtı vardır insanı hep rahatsız eder. sanki o hışırtı azaldı. öyle bi rahatlama oldu yani.
  • şimdiye kadar ekşi'de yapılmış en iyi tespit.
  • woow tespite gel, çok doğru! ismi lazım değilleri bir süre daha görmeyiz diye umut ediyordum ama sonra yarınki kurul toplantısını hatırladım ve üzüldüm. :(
  • işlerini yapmaya başladılar ondandır.
  • dogruluk payi olan tespit.

merak etmeyin, tehdidi goren damat+peder yakin zamanda ekstra gerilim yaratacak bir gundemle gelirler.

size sempatik gelen derli toplu adamlari da uzun vadede devre disi birakirlar.
  • toplu tecavüz sırasında sempatik tecavüzcü arayan mal beyanı.
  • sosyal medyada oluşan beklentilerin daha çok dikkate alınmaya başlamasından kaynaklı sanrı.
  • gerilime ne kadar alıştığımızı gösteren bir tespit.

daha geçen seçimde ülkenin bir yarısına terörist diyen ve insanları kutuplaştırarak siyaset yapan şahıs, ülkenin siyasi ikliminde nasıl bir etki bıraktıysa artık normal olan şeyleri bile garip karşılıyoruz.
  • gördüğüm en antipatik kabine olduğu gerçeğini değiştirmeyen yazar beyanıdır. mevcut bakanların hepsi çok bilmiş ve halka yukarıdan bakan tipler. belki, üçü dışında seçimle gelmiş tipler olmadıklarından kaynaklı olabilir. siyasiler en azından ileride bir seçim dönemi daha var diye tavırlarını dizginleyebiliyor. atanmış bakanlarda o yok, dalgalarına bakıyorlar denebilir.
  • cok dogru olan tespit... saglik bakani malum kisinin yancisi seklinde aciklama yapsaydi kimse boyle sempati duymazdi... o gazeteci kizcagiz da biraz zor isterdi o mikrofonu... korumalar mikrofanlardi o kizimizi...