şükela:  tümü | bugün
  • bir arif kocabıyık şaheseri daha.

arif'le yaptığı röporajda "devlet kaşıkla veriyor, kepçeyle alıyor" diyen abla, ardından söyledikleriyle bizleri yine beyin felcine uğratıyor.

bu tipler varken "2023'te bunlardan kesin kurtuluyoruz" diye sevinmek en masum ifadeyle saflıktır....

beyin yakan o röportaj
  • açlıktan sıçtığın boku yiyecek seviyeye gelirsin umarım dediğim kadın. böylelerine hiç acımıyorum, açlıktan ölseler üstüne toprak atanı düdüklesinler.

edit: arkadaşlar mesaj atıp "cahiller, kandırılmışlar" diyerek bunun gibi insanları savunmayın, zira savunacak bir tarafları yok.

her şeyin pahalı olduğunu, kazandığı paradan daha çok giderinin olduğunu anlayabilen, aynı zamanda bu hayatı ona yaşatanları savunanları destekleyen insanlara acımam, siz de acımayın. çünkü bu gibi beynini kullanamayan mahlukatlar yüzünden güzelim ülke bu halde, biz bu haldeyiz.
  • şimdi sen bu kadına ve bu zihniyette
    insanlara ne anlatabilirsin? karşına alıp
    konuşmaya çalışsan kafayı yersin.

en iyisi mi ne halleri varsa görsünler.
  • özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun olan kölelerdir.

ama gün gelecek utançlarından akp'ye oy verdiklerini söyleyemeyecekler.
  • bu videolar kurgu değilse, bu gerçekse vallahi diyecek söz yok, tamam tayyip'ci ol ol ama neden olduğunu bari izah et, anlat ama ağla, sızla, aç gez ama gidip oyunu yine tayyip'e ver nasıl yani?

oy kullanmak için lisans seviyesinde eğitim şart olmalı, lisans seviyesinde olsun ama kabul tayyip'çi olsun, yeter ama artik bu nedir?
  • örgütlü cehaletin yansıdığı görüntülerdir.

her şeye rağmen mücadele etmek gerekir. bunlar anlamasa da çocuklarına anlatmalı, gençleri yönlendirmeli.
  • abla senin beyninin enerji gereksinimleri icin cok bile o verilenler.
  • anadolu irfanı mı dedi birisi. heheheheheh. böyle entry yazmak istemezdim. sözlük için özür dilerim ama bu abla için yazılacak en iyi entry heheheheeh diye yazılacak olandır.
  • sahte diplomaların etrafta uçuştuğu böyle bir dönemde oy kullanmak için lisans seviyesinde eğitimi şart gören suser arkadaşım büyük yanılgı içinde. birileri çıkar kendine oy vermesi için okuma yazma bilmeyen insana lisans diploması çıkartır. gerçek manada eğitmek lazım halkı.
    tanım: öküzün aptalı kasabın bıçağını yalarmış misali, şikayet ettiği düzen için oy kullanacak olan seçmen.
  • hakkımızda hayırlısı olsun diyerek çıtayı arşa çıkarmıştır. tanrı'ya pas ediyor yani bu işi. tanrım diyor, ben sabah akşam makarna yemekten gri hücrelerimi yitirdim. akıl, izan, mantık kalmadı bende diyor.

ben zeus olsam, olimpos'dan oraya bir 15bin volt yollamıştım çoktan...