• benim favorim bu konuda chp olacak. rte' nin ekstra bir hamle yapmasına gerek yok. muhtemelen yine yanlış bir strateji, bir salaklık yapıp rte' nin ekmeğine yağ sürecektir. at fav' a bekle.
  • chp hiçbir şey yapmasa kaybedecek ama duramazlar. sistem onlara da o görevi vermiş. referandumu iptal edecekler matmazel.
  • sigaraya rakıya başlayıp frak smokin giyebilir
  • tüm dünyayı kendine cephe aldırıp ülke aleyhine demeçler ve ambargolar gelmesini sağlayıp...milliyetçi söylemleriyle çomarlara verecek coşkuyu...
    bizim çomarlar adam daha haydi bidaha demeden bidaha bidahaa demeye başlarlar...
  • mevcut ekonomik koşullar ile seçimleri kazanması zor. %30 seviyelerinde seyrettiği söylenen kararsız seçmenin kararını etkileyecek en önemli konu ekonomik durum/istikrar. kemik seçmen için yapması gereken bir şey zaten yok, onlar koşulsuz biat ediyorlar, bu %30'luk kararsızlar için kesin çok radikal bir değişiklik yapacak ekonomik verilerden birinde. mazot 5,11 ve dolar 3,95'ken seçimleri kazanamaz zîra.

favorim mazottan ötv'nin kaldırılması. at fav'a bekle.
  • iki uc kere gidip kendi iktidari sayesinde daha da fakirlesmis halkin yer sofrasina oturup, kameralara donerek " bakin aslinda ben de sizdenim" mesaji verecek ve hemen ardindan kursun gecirmez son model alman yapimi aracina veya son model ozel ucagina atlayip bin kusur odali sarayina gidip yedigi kalitesiz yemegi bastirmasi icin kilosu bin liralik beyaz cay icecektir.

kameralara sadece tirnak icine aldigim kisim yansiyacagi icin milyonlarca kisi gidip yine oyunu bu beyefendiye verecektir.
  • dolar yukarı yönlü devam ettikçe radikal hamleler fos olacaktır.

(bkz: dolar neden dusmez)
  • mağduriyet is loading vol:12689658966

geçen seçimde hollanda'da kadın bakan tiyatrosuydu.. bu seçime de bi şeyler çoktan ayarlanmıştır..
  • epey iyi düşünceler var ama çok pozitif olduklarını düşünüyorum. 7 haziran sonrasını hatırlarsanız ve şimdi akp'nin çok daha güçsüz olduğunu düşünürseniz akp'nin açıkça düğmeye basacağını görmek zor değil.

bence malesef şehirlerde epey patlama olacak seçim öncesi yine, pkk iyice coşacak, ikinci kurtuluş savaşı muhabbeti iyice kaşınacak ve yaratılan korku atmosferi içinde insanların zorla oyu alınmaya çalışılacak. şimdiden bir çok akpli gazeteci ve politikacı mhp-akp bloğuna katılmayanları "milli olmayanlar" olarak tanımlarken, bir yıl içerisinde bu "teröristler ve biz" e çevrilecek, bunun iğrenç bir propagandası yapılacak ve insanlara açıkça "bana oy vermezsen ya ölürsün ya da hapse kadar yolun var" muhabbeti çekilecek, araya bi de avrupalı abd'li sikko bir delegeye "one minute" gibi bir çıkış, özellikle yüzyüzeyken yapılırsa destek arttırılacak, sonradan dilenen özürler vsler medyada asla yer almayacak ve insanların eli kolu bağlanılmaya çalışılacaktır.
hesabın var mı? giriş yap