• mevcut ekonomik koşullar ile seçimleri kazanması zor. %30 seviyelerinde seyrettiği söylenen kararsız seçmenin kararını etkileyecek en önemli konu ekonomik durum/istikrar. kemik seçmen için yapması gereken bir şey zaten yok, onlar koşulsuz biat ediyorlar, bu %30'luk kararsızlar için kesin çok radikal bir değişiklik yapacak ekonomik verilerden birinde. mazot 5,11 ve dolar 3,95'ken seçimleri kazanamaz zîra.

favorim mazottan ötv'nin kaldırılması. at fav'a bekle.
  • benim favorim bu konuda chp olacak. rte' nin ekstra bir hamle yapmasına gerek yok. muhtemelen yine yanlış bir strateji, bir salaklık yapıp rte' nin ekmeğine yağ sürecektir. at fav' a bekle.
  • dolar yukarı yönlü devam ettikçe radikal hamleler fos olacaktır.

(bkz: dolar neden dusmez)
  • (bkz: yol yapmak)
  • chp hiçbir şey yapmasa kaybedecek ama duramazlar. sistem onlara da o görevi vermiş. referandumu iptal edecekler matmazel.
  • söylenti aym tarafından referandumun iptali ya da ona benzer bir durumun söz konusu olmalı. düşünsene aym bunu bir şekilde iptal etti. muhalefette kem küm etmeye devam eder

edit: aihm iptal edemez diye bi arkadaş mesaj attı. o yüzden aihm fikrini çıkarttım.
  • köprü geçiş ücretlerini seçim sonrasına kadar kaldırmak muhtemel hamlelerden biri olabilir.
  • tüm dünyayı kendine cephe aldırıp ülke aleyhine demeçler ve ambargolar gelmesini sağlayıp...milliyetçi söylemleriyle çomarlara verecek coşkuyu...
    bizim çomarlar adam daha haydi bidaha demeden bidaha bidahaa demeye başlarlar...
  • kendisine karşı gelenleri vatan haini ilan edip, bu ülkeyi bölmeye çalışanlar bana karşı gelenlerdir söylemine ağırlık verecektir.
121 entry daha
hesabın var mı? giriş yap