şükela:  tümü | bugün
  • ekrem imamoğlu'nun başkanlığının elinden alındığı 23 haziran 2019 istanbul yerel seçimlerini, erdoğan'ın kaybedeceğini anlaması olayı. o sebeple gündemde kendini pek göstermiyor.

ama 23 haziran seçimi artık istanbul seçimi değil.
  • kaybettiğini anladığı için ysk, aynı kurul üyelerini atadı.zira yine itiraz,yine yenileme..
    diyeceğimi sandınız değil mi?
    nah! yeniler,atar kayyumu,öper istanbul'luyu...
  • kaybettiğini anlamışmış geçiniz efendim, adam daha dün sırada ankara var dedi. alınacak olası bir mağlubiyetin kendisine yıkılmaması için emir erlerini meydana salmıştır sadece.
  • pek tanınmayan, yeni bir adayla giriyor erdoğan istanbul seçimlerine. 2. olmak bile başarıdır.
    "binali yıldırım ile istanbullular arasındaki gönül bağı her geçen gün daha da güçleniyor... bilgisiyle, birikimiyle, gayretiyle, samimiyetiyle yıldızı giderek parlayan binali yıldırım kardeşimiz" demiş binali yıldırım için.
    seçim sonrası partiye çekerler yıldızı giderek parlayan bu arkadaşı. 1-2 seçim piştikten sonra tekrar sürerler sahaya.
  • 20 senedir canlı yayın yüzü görmeyen birilerinin canlı yayın diye tutturması artık son demlerini oynadığını gösterir. aynısı bush olayında da var . çok
  • çok malsınız lan kemalistler, çok.

ibneler! senelerce bizi tayyip oy çalıyor diye kandırdınız. açın bakın lan sözlük tarihi her seçimde çalma iddialarıyla dolu. oy ve ötesi vardı bir aralar, trafoya da kedi girmişti. 2014 te mansur yavaşın başına gelenler. falan filan. inceyi, adam kazandı dedi diye linç ettiniz. her seçimi tayyip kazanıyordu ve siz kaybediyordunuz, ağzınızda tek kelime vardı: "hırsız tayyip"

şimdi ekrem imamoğlu 31 martta kazanınca bir anda tayibin çaldığı oyları unuttunuz seçimlerin adil olduğuna imamoğlunun hakkı ile kazandığına bizi inandırmaya çalışıyorsunuz.

size birşey diyeyim öküzler. tayyip bu seçimde de oy çaldı. ama siz zafer sarhoşluğundan bunu göremiyorsunuz. ve adam size hırsız diyor siz de savunmaya geçiyorsunuz. ha chp zihniyeti de oy çalmışmıdır? anasını bile siker ama burada konumuz tayyip.

gençler, bu adam her seçimde oy çalıyordu, tek fark, 31 martta çaldığı yetmedi. kısacası 31 mart budur. ne eksik ne fazladır. çaldığı yetmeyince seçimi yeniletti ve 23 haziranda yeniden oy çalacak. ve bu sefer çaldığı yetecek, çünkü dün akşam tüm önlemleri aldık açıklaması yaptı. seçimleri iptal etme gücüne sahip adam seçimde oy çalma gücüne de sahiptir ve siz bunu göremeyecek kadar malsınız ve sizden, sizin tayyipten nefret ettiğinizden daha çok nefret ediyorum. ve allahım ben bunlarla yanmaya razıyım yeterki tayyip ateşiyle bu malları yakmaya devam et diyorum. lan neredeyse inadına oy vereceğim tayyibe sizi sikmeye devam etmesi için de, o kadar şerefsiz olamadım. nalet olsun içimdeki insan sevgisine.

dur lan bir daha tekrarlayalım: 30 senedir bizi tayyibin oy çaldığına ikna etmeye çalışan kemalistler, şimdi de tayyibin oy çalmayacağına ve imamoğlunun kazanacağına ikna etmeye çalışıyor. vay babanın kemiğine.
  • lan mal ak trol yine çaldınız ama bu sefer yeteri kadar çalamadınız. seçim akşamı ekrem başkan çıkıp "bütün ıslak imzalı tutanaklar elimizde" demese aynı 2014 ankara da yaptığınız gibi secimi çalacaktınız operasyon götünüzde patladı.

daha doğrusu ekrem başkan kafaniza kafaniza vurdu. 2014 de fark tam kapanırken sayılmayan oylar büyük çoğunlukla çankayadayken birden veri girişi durmuş gece yarısı akpli bakanlar sayım yerlerine gitmiş ardından melih aniden farkı açmıştı.

aynı ibneligi denediniz ama götünde patlattılar troll kardeş.