şükela:  tümü | bugün
  • ormanları korumak için ağaçları kesip kağıt yapalım ve her eve mektup gönderelim projesi.
    (bkz: müthiş fikir)
  • - daha yeşil bir türkiye için 23 milyon haneye mektup göndereceğiz.
    + sayın cumhurbaşkanım sonucunda o 23 milyon mektup kağıdı da yeşilin, doğanın, ağaçların katli demek.
    - sen kimsin ya seçmenle benim arama giriyorsun.
    - yarın da elektrikli araç tanıtımı için bir konvoy ayarlayın s500lerden oluşan.
    + başkanım o araçlar benzinli co emisy..
    - alın bunu burdan alın diyorum.
  • bana göndermezse çok kırılırım.

edit: gönderdi <3
  • buna o kadar para harcayacagina tum o posta, mektup masrafiyla guzel bir agaclandirma, minik bir orman yapsan 7/24 seni gosteren kanallarda 2 dakika buna vurgu yapsan yeterdi be tayyip. ama hangi iyiliginizi kendinize pay cikarmadan yaptiniz ki bunu yapasiniz.
  • evde kalmamak icin bir sebep daha.
  • korkma sadece toprağa gideceksin... sonra toprak olacaksın... sonra sularla birlikte bir ağacın bedenine yürüyeceksin... oradan dallanıp budaklanacaksın... ağacın dibinde bir oduncu bitecek... belki... belki tuttuğu balta ben olacağım.

(bkz: eşkıya)
  • 4 milyooor fidan dikmişler taa 2011'de göya.
    ben ise ankaranın göbeğinde oturmama rağmen her sene yeşil alanların azaldığını görüyorum. hadi fidanların %5'i ankaraya dikildi desen, 200 milyon fidan yapar , bununda %10 u şehir merkezinde desen , ankaranın her caddesinin yemyeşil olması gerekirdi. ben ise beton yığınları arasında nadiren ağaç görüyorum.

hangi bölgelere ne kadar fidan diktiklerini de açıklasınlar bir zahmet.

(bkz: atma ziya)
  • cehepeli birinin yapması dolayısıyla ortalığı ayağa kaldıranların sessiz kaldığı benzeri olay.