şükela:  tümü | bugün
  • tayyip erdoğan'ın daha yeşil bir türkiye için kaleme aldığı mektup, orman ve su işleri bakanlığı tarafından 23 milyon haneye yollanacakmış. heyecanla mektup içeriğini merak ediyorum. mektubun eyy ali, eyy ahmet diye başlayacağını düşünüyorum.
    kaynak
  • ormanları korumak için ağaçları kesip kağıt yapalım ve her eve mektup gönderelim projesi.
    (bkz: müthiş fikir)
  • 23 milyon kağıt için kaç ağaç kesildiğini düşündürten.
  • - daha yeşil bir türkiye için 23 milyon haneye mektup göndereceğiz.
    + sayın cumhurbaşkanım sonucunda o 23 milyon mektup kağıdı da yeşilin, doğanın, ağaçların katli demek.
    - sen kimsin ya seçmenle benim arama giriyorsun.
    - yarın da elektrikli araç tanıtımı için bir konvoy ayarlayın s500lerden oluşan.
    + başkanım o araçlar benzinli co emisy..
    - alın bunu burdan alın diyorum.
  • bana göndermezse çok kırılırım.

edit: gönderdi <3
  • buna o kadar para harcayacagina tum o posta, mektup masrafiyla guzel bir agaclandirma, minik bir orman yapsan 7/24 seni gosteren kanallarda 2 dakika buna vurgu yapsan yeterdi be tayyip. ama hangi iyiliginizi kendinize pay cikarmadan yaptiniz ki bunu yapasiniz.
  • tanesi 1 liradan;

(bkz: ptt bunu beğendi)

edit: ağaya beleşmiş.
    (bkz: #74963764)
  • gülünmesi gereken hareket. sen ağaçları kes, ormanları yok et ondan sonra evlere mektup yolla, o yolladığın mektuplar da ağaçlar yok edilip işlensin kağıt haline gelsin ve sen ağacı savun. nasıl bir ülke haline geldik!..
  • olm ptt yi meşgul etmeyin, sonra aliexpress başlıkları dolup taşıyor