şükela:  tümü | bugün
  • sayın cumhurbaşkanım onu bunu bırakın da ben üniversite yıllarınızı, arkadaşlarınızı falan da çok merak ediyorum. lütfen bir kaç tane de üniversite yıllarınızdan paylaşır mısınız?
  • ekrem imamoğlu'nun haliç'i canlandırma projesine binaen paylaşılmıştır.
    şimdiden kendi rakibini seçmiş görünüyor erdoğan.
    hayırlısı.
  • akp'nin sürekli geçmişte yaşaması aslında muhalefetin işine gelmektedir. muhalefet sürekli akp'yi geçmişte dolandıracak politikalar üretmeli. geçmişte kaldıkça yok olup gidecekler. ayrıca c.başkanı olarak kendisine bir belediye başkanını rakip olarak görmesi de ne bileyim yani.
    edit: trollerden baya mesaj gelmiş. niye kızıyorlar anlamadım, partilerinin eskide kalmasını istemiyorlarsa yönetimlerini uyarabilirler. 40 yaş altı seçmene ulaşamadıkları sürece yok olup gitmeleri kesin sonuçta. genç seçmene de böyle yaparak ulaşamazsınız zaten insanların gündelik hayatlarına dokunmazsan iktidardan da gidersin.
  • kral keşke ağaçları fotoşopla silseydin. yeşil yeşil o ne öyle.
  • biraz önce markete gidip bir kilo elma almak istedim ve kilosu 9 liraydı. bildiğin sokak arası bir marketten bahsediyorum. elmadan vazgeçtim karpuz alayım daha ucuza gelir kilo işi dedim ve 4 kilo karpuza 20 lira verdim. evet her şey gibi bugünleri, sadece çorba ekmekle yaptığım bu iftarları da adım gibi hatırlayacağım.
  • biz gelmeden önce dünya toz bulutuydu.
  • müflis tüccar eski defterleri açarmış.
  • haliç zaten bugünlere gelmesini sağlayan önemli icraatlarindan biridir ama herkes gibi oda geçmişte yaptiklari ile övünmeye başlamiştir. uzun süre iktidarda kalanlarin temel sorunu bu zaten. hiç kaybetmeyeceklerini düşünmeleri. karşısinda yeterli bir muhalefet olmamasina rağmen istanbul ve ankarayi kaybetmesi bunun en büyük kanitidir. bir bir yol arkadaşlarini kaybetmesi ve yaninda işe yarayanlardan çok her söylediğine evet diyenlerin kalmasi da cabasi. sonun başlangıcini geride birakti, geriye bir tek son kaldı.
  • bırak şimdi geçmişi. senin neslin yavaş yavaş ölüyor. gençlere verdiğin bir şey yok. siz yaşlılıktan gidiyorsunuz gençler çaresizlikten ölüyor. 2 çöp topladı onu da anlatıp duruyor. bizim bir arkadaş vardı okulda. 10 dersin 9'u ff'ti. bi tanesinden 96 almıştı. ne zaman eski türk'ten kaç aldın diye sorsak bırak onu ben halk edebiyatından 96 aldım derdi.
  • doğrudur,haliçi temizlemiştir ancak dipsiz gölün,salda gölünün,uzungölün,yassıadanın,karadeniz sahillerinin,taksim meydanının,kaz dağlarının,cerattepenin,bodrumun ve buraya yazmaya üşendiğim bir çok yerin 26 yıl önceki hali nasıldı acaba?