şükela:  tümü | bugün
  • süleyman demirel'in genelevlerin kapatılması sorusuna verdiği cevap benzeri bir durumdan olabilir.
  • sırrı, adnan oktar'ın sürekli tayyip hocam demesinden kaynaklanıyor olabilir.
  • başta panter emel olmak üzere hayvanseverlerin tepkisinden korkuyordur.
    (bkz: kedicik)
  • size burada ne oluyor dediğim hadise.

adam türkiye’nin dan bilzerian’ı bırakın da bu geçici dünyanın keyfini çıkarsın. ulan yerinde olmak isteyen adamlar burada adama kin kusuyor.

zengin olsam ben de böyle yaşardım herhalde..
  • mason olduğu içindir. aslında dinin rte için çok da önemli olmamasındandır. ikisinin de paraya tapmasındandır. adnan oktar'ın büyük ortadoğu projesinin bir parçası olmasındandır. mutlaka karanlık, kirli bir ilişki vardır ama bunlar tahmin tabii...
  • sadece rte değil kimse dokunmuyor. adam harbiden mesih olabilir.
  • cezaevi yılları ve 28 şubat sürecinde verilen ilaçlar vasıtası ile akl-i melekelerini yitirmiş bir meczup olduğunu olduğunu düşünüyor olabilir.

bir diğeri için

(bkz: hasan mezarcı)
  • https://www.youtube.com/watch?v=u6gvacsgqxq

olm bu adam nasi boyle genis geni takiliyor hahahah
  • adamın bir suçu yok ki adama niye dokunsun. adnan bey evini kedilerle doldurmuş son derece hayvansever saygı duyulası bir insan. anlamıyorum bazı insanların hayvanlardan ve hayvanseverlerden tam olarak ne istediğini...
  • çünkü ılımlı islam ve dinlerarası diyalog gibi projelerde erdoğan'ın en güçlü müttefiki idi. bu projelerin ikisi de başarısızlıkla sonuçlandı ve ılımlı islamın rol modeli olması hedeflenen bir ülkeden radikal islami/selefi hareketlere destek veren bir ülke yarattılar.

ancak bu hedeften vazgeçilmiş değil bu yüzden bu gibi din sosuna batırılmış kapitalizmin neferi ve komünizmin en büyük düşmanı olan yapılar halen mason örgütleri ve uluslarası istihbarat/düşünce kuruluşları tarafından fonlanmaya devam ediliyor. adnan oktar için din sadece bir araçtır ve bu aracı kullanışlı hale getirmek için dönüştürmek, farklı veya yanlış yorumlamak kendisine verilmiş olan hedefe ulaşmak için mubahtır. erdoğan ile yolları ayrılmış olsa da kendisine verilen hedefe ve sahiplerine sadık kalarak bir dokunulmazlık zırhı elde etmiştir o zırh içerisinde garipleşmeye, seks ve zenginlik dürtülerine hitap ederek taraftar toplamaya devam edecektir.