şükela:  tümü | bugün
  • meral akşener'in, karadeniz turu dönüşünde sözcü gazetesi'nden deniz ayhan'a verdiği bilgi. eğer doğru ise seyreyle cümbüşü.

--- spoiler ---

bu teklifin kağıdı duruyur. ... reddettim. sonra metin külünk (akp istanbul milletvekili) evime geldi. kendisnin tayyip erdoğan tarafından gönderildiğini söyledi. bilemem orasını. ben şahsi olarak hayır demiş bir insanım. benim açımdan bundan sonra (cumhur ittifakı'na katılmam) mümkün değil.
    --- spoiler ---

bkz
  • her yolu deniyor. neden acaba?*
  • güçlü başbakan yardımcılığı nasıl bir mevki lan?*

(bkz: level 3 milletvekilliği)
    (bkz: reinforced başbakanlık)

yerli ve milli
  • son dakika satma bizi meral teyze.
  • en başından beri belli olandır.

hatta iddia ediyorum temel karamollaoğlu'na da teklif edildi ve o da kabul etmedi.

seversin, sevmezsin ayrı birşey ama buna onurlu duruş denir. tebrik ediyorum.
  • 7 haziran'da yapılan öneridir. başbakan yardımcılığı önerisidir. başkan yardımcılığı teklifi söz konusu dahi değildir.
  • 24 haziran'dan sonra aynı teklifler bir daha gelir mi? gelir ise sonuç ne olur? bunlar hep merak konusu.

özellikle c.başkanlığı seçimi 2. tura kalır ve aynı teklifler gelir mi dersiniz?
  • "başbakan yardımcılığı", başkanlık oyluyoruz hatırlatın biriniz.
  • korkuyla yapılan hareketlerdir, umarım kimse duruşunu bozmaz.
  • okuduğunu anlamayan aptalları ortaya çıkaran haber.

gerçekten tam bir salaksınız, başlığı açan ayrı bir cahil yazanlar ayrı bir cahil. 2015 seçimlerinden sonra başbakan yardımcılığı diyor haberde bir sürü mal da oo seçimi kaybedeceğini anladı heheh diye entry giriyor.

bu kadar ahmaklıkla nasıl yaşayabiliyorsunuz bravo gerçekten.