şükela:  tümü | bugün
201 entry daha
  • açıkçası o kadar adam arasında şemsiye açıp bahçeli'nin kafasına tutacak bir kişinin bile bulunamaması im kan sız.

malum şahsın egosunu ve ittifak içindeki hdp restleşmesini düşünürsek, malum şahsın emriyle planlanıp çekilmiş ve servis edilmiş bir fotoğraf bile olabilir. had bildirme maksatlı, siz bu ittifakta bu kadarsınız diyen bir fotoğraf.

tam beyaz saray taktiği haa. helal reis. dikkat et biden da sana yapmasın. *
  • hahaha çok güldüm buna.
    çok güldüğüm bahçeli.

ben de birinin arkasında ıslanmam inş
  • 7 sülalesinden hesap sormak yerine arkasında ıslanmayı tercih eden parti başkanı.
  • az yesin tutsun bir şemsiyeci
  • sözde milliyetçi ne andımız için ne tc ibaresinin kamu kurumlarına geri getirilmesi için görüş bildirebilmistir.
    sırf apo iti istedi diye yapılan düzenlemeleri kabul etmiş aciz stepne.
  • yazık ki ne yazık
  • bir de bahçeli akp'yi yönetiyor diyorlar.
  • biz beraber ıslandık yağan yağmurda diye yalvaracagı gün yakın. beraber ıslandıgını sanıyor.
  • -başkanım arkada bahçeli ıslanıyor ona da tutak mı?
    +amaan boşver yauv ıslansın bana tut bana.

reise bakarsanız zaten üstüne geçirmiş güzel paltosunu. üşütmeye karşı önlemini almış. sağlığına dikkat ediyor.

bahçeli mi? bahçeli'yi ortağı bile umursamıyor gibi görünüyor. o mu ne yapacak? meclise koşa koşa gidip reise laf edenlere yüksek ses tonuyla sözler söyleyecek.

ülkücüler kim midir? sorusunun cevabı.

ülkücüler türkiye'de hiçbir zaman iyi konuma gelemez. öyle bir dertleri de yok. onlara birilerine bağırabilecek güç ver, bağırsın kendilerini kabadayı sansınlar onlar için yeterli.
  • bunları bilip yine de mhp'ye oy atmak da ne bileyim.
4 entry daha