şükela:  tümü | bugün soru sor
 • biraz önce akp 4. olağan başakşehir kongresinde gerçekleşmiştir.

  yani şampiyon belli olmuştur.

  "başakşehir gençleri tribünleri doldurmalı. şampiyonluğa oynuyorsunuz yauv. sadece belli alanlarda kendinizi gösterirseniz siyasette başarılı olamazsınız. (!) futbol basketbol voleybol ve her alanda kendinizi göstereceksiniz."

  "reis bize bilet ayarla"
 • dolarları bozdurun çağrısından sonra yaşananları düşününce, neticesini merak ettiğim anons.
 • spor toto süper lig 2017-2018 sezonu şampiyonunun fiilen ilan edildiği çağrıdır.
 • başakşehir'de bulunan okulların öğrencilerini zorla maça götürüyorlar yetmiyor mu dediğim çağrı.
 • kayseri'li gelir cumhurbaşkanı olur ülkeye hoop kayserinin iki takımı da ligde.aynı kayseri'li ile ters düşülür kayseri takımları birden dibe vurur.melih gökçek'in elinin en güçlü olduğu zamanda osmanlı spor avrupa kupalarına dahi katılabilecek bir başarı gösterir.dinozor binicisiyle yollar ayrılır osmanlı spor dibe vurur.konyalı başbakan gelir konya ligde tarihinin en iyi dönemini geçirir bu zaat görevi bırakır konya spor sert bir düşüş yaşar.şimdi ki cumhurbaşkanından da başakşehir tribünlerinin doldurulması talimatı geliyor.varın gerisini siz düşünün.futbol yalnızca futbol değildir.

  düzeltme: nabercanki hatırlattı bu furyanın ilk halkası da kasımpaşa.(malum şahıs)
 • bana kalırsa başakşehir'i bir arap'a kakalayacaklar, piyasasını yükseltmeye çalışıyor erdoğan. ve bunu her zamanki gibi insanların duygularını manipüle ederek yapıyor. bir parmağıyla tribünleri gösterirken dört parmağıyla kendini gösteriyor.

  edit: şu haber metnini okuduğumda bakşa bir anlam çıkıyor. ya başlığı açanın manipülasyonu, ya da verdiğim kaynağın bu kısmı atlaması söz konusu.
 • (bkz: kızım sana söylüyorum tff mhk sen anla)

  yarınki kritik maç öncesi mesajlar alındı reis, operasyon başlasın.
 • 18 mart 2018 başakşehir çanakkale koreografisi sonrası yapılan çağrıdır ve fakat mustafa kemal atatürk'e saygı,sevgi ve vefa gösteren türk milleti o tribüne ayak basmaz, basmamalıdır.

  maçı yönetecek olan hakem kadrosu nasıl etkilenecek ayrıca merak konusudur?

  kaynak 1:başakcity

  kaynak 2:clichy paşa!

  edit: kulak verin bu ses'e, susturamazsınız...
 • gençlere her alanda kendinizi göstereceksiniz diyen cumhurbaşkanının lafının nerelere çekildiğine bakmak ülkedeki muhalefetin zeka seviyesini görmeye yeterlidir sanırım
  oysaki başakşehir kongresinde çaykur rize tribünlerini doldurun; baleye, golfe ve rugby sporuna daha çok zaman ayırın demesi gerekiyordu.