şükela:  tümü | bugün
  • zahmet edip açıklama yapmış. hemen bir kararname yayınlayıp "başörtülüler, türbanlılar, camiler erduvan'a aittir, başkalarının yanında duramazlar, başkaları kullanamaz" deseydi de olurdu.

reis, büyük düşün...
  • kendisi ve tebaası da vitrin dincisi olan kişinin bayanı.

bir zamanlar kıblesi pensilvanya olanlar şimdi reisinin söylemine destek çıkacaktır.
  • türban başından beri vitrin malzemesidir. siyasete atılan bir türbanlının bunu bilmemesine imkan yok. zaten mesele dini duyguları sömürmek. chp'lisi, akp'lisi fark etmez.
  • bunu seçim alanlarında elinde kur'an sallayan, islam ve türbanı kullanarak bulunduğu yere gelen biri söylüyorsa gülüp geçin. ciddiye bile almayın.
  • kendisine chp pm üyesi sevgi kılıç'tan kınama gelmiştir.

https://twitter.com/…tatus/1345029513919352832?s=20
  • ulan ülke de işler o kadar tuhaf ki adamlar akp'de olmayan başörtülü kadınlara bile laf söylüyorlar.

zaten ne sayın cumhurbaşkanı ne de sayın akp için bence islamiyetin ekstra önemi yok.

yani ayete bakara makara diyen bakan yok muydu abicim? bu adama sen hayırdır lan dediler mi? ben görmedim.

zamanında ayasofya için oyun dedi erdoğan şimdi? şimdi oy için açtı geçti.

yani geçiniz efendim geçiniz. akp'yi halen islam'ın temsilcisi sanan muhalifler de var. şeriat getirmesinden falan korkuyorlar, akp kıs kıs gülüyordur. lan adamların da çok umrunda şeriat falan adamlar kaç sene başörtüsü diyerek seçim kazandı da 10 yılı aşkın süre sonra başörtüsü özgürlüğü getirdi.
  • yahu geldik kacinci yuzyila hala insanlarin ne giydigini konusuyoruz. birakin artik su insanlarin ne giydigini, yedigini, ictigini... ınsanliga olan faydalarini konusun.
  • skandaldır, akp’nin gerçek yüzünü ortaya koymuştur.

yıllardır başörtülü kadının yanındaymış gibi gözüken akp’nin oy için başörtülü bacılarımı kullanmıştır.

muhafazakar kesim gelecek seçimde akp’yi cezalandıracak. chp ye oy verecektir.

ben de seküler ve dini insançların yaşanmasına saygılı bir insan olarak tam akp’ye oy vermeye karar vermiştim ki bu açıklama sebebiyle oy vermekten vazgeçtim.

not: chp yüzünden akpnin oy kaybetmemesi başlığı ile dalga geçilmiştir.
  • bizden olmayanın kıymet-i harbiyesi yok mantığı kafatasçı mantığıdır.

üslub ise ayrı bir konu. yıllardır bu üslup yüzünden toplum yarıştı maalesef.