şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: silivri şimdi soğuktur) esprisini yapacak insanlar damlar ama gerçekten bu "adam" o esprinin gerçek olmasını sağlayacak laflar ettiren birisi.
  • aklı başında akp seçmeni için skandal denebilecek bir video.
    aklı başındanın altını çiziyorum.*
  • adam resmen ülke insanımız para için karısı kızını satıyor diyor ya. nasıl bir çevrede bulunuyorsa artık. benim bildiğim türk insanı açlıktan ölse bile böyle aşağılık bir şey yapmaz. haddini bil tayyip efendi.
  • jivkov demiş ki: “bunlar türk değil, müslüman bulgar...”
    erdoğan jivkov’un bu sözünü doğru kabul etmiş. demek ki jivkov, erdoğan’ın gözünde muteber bir kişi.

jivkov muteber mi ey bulgaristan göçmenleri?
    ey naim süleymanoğlu hayranları, jivkov muteber bir kişi mi?

kızlarınız, kadınlarınız fuhuş mu yaptı ey bulgaristan göçmeni erkekler? siz fuhuş parası mı yediniz?

bulgar da olsa müslümanlar türkiye’ye hicret edemez mi, ey müslüman cemaat? hani din kardeşliği?

bulgaristan’dan gelenler “türk değil, bulgar” mı ey milliyetçi camia?
    göçmen vatandaşlar siz bulgarmışsınız, türk değil, öyle mi?

her millet layık olduğu kişilerce yönetilirmiş.
    bulgaristan’ı muteber jivkov yönetmiş.
  • sasirtmadi.
  • pesinen not: bulgar gocmenleri siksin.

bulgaristan.dan turkiye.ye kacak gelirken yakalanip kodese atilan, yilmayip prangayi kirip suruye suruye (bkz: gene) de memleketine donen rahmetli dedem siksin hem de.
  • ben ahlaki olmayan yollardan para kazanan bulgaristan göçmeni görmedim, ancak ahlakın bekçisi gibi davranıp milleti soyan çok gördüm.

ben dinini insanların gözüne sokarak yaşayan bulgaristan göçmeni görmedim, ancak 3 kere hacca giden, başörtüsü olmayana orospu gözüyle bakan ama yolda yürüyen sübyana dik dik bakan deyyusları çok gördüm.

ben ülkesini satan, ajanlık yapan bulgaristan göçmeni görmedim, ancak vatan millet deyip arablara ülkeyi parselleyen gördüm. sokağa çıkın sizde görebilirsiniz.

aynası iştir kişinin lafa bakılmaz...
  • böylesine ciddi bir belge sunulmuş ama yorum yapan kimse yok.
    korku mu?
    örtbas mı?
    umursamazlık mı?
    yandaşlık mı?

herkes layığını bulduğu için mutlu mu?
  • türk dediğin müslüman bile olsa islam aleminde ikinci sınıf insan muamelesi görür.
    bin küsür yıldır bu böyle, alışın artık.