• "muhafazakarların sembol şiiridir" diye bir yorumu anlayamıyorum. seçime 2 hafta var, adaylar sempatik olmak için boyunlarında yerel takımların atkıları ile geziyorlar ve sen bursa'da, "ayağa kalk sakarya" diye şiir okuyorsun.

ama ben bunun bir kafa karışıklığı sonucu olmadığını da düşünüyorum.bu farklı bir durum.
  • şiirle gelen şiirle mi gidecek yoksa?*
  • bir haberleşme yöntemi olarak mitingler?
    hımmm...
  • 81 ildeki mitinglerinde sonra "ver izmir marşını" nidasıyla milleti gaza getiren bir cb adayına oy verecek gerizekalıların bir dil sürçmesi zannedip geyiğini yaptığı hadisedir. bursa'da ne alakaymış sakarya falan, sayın gerizekalı diyarbakır'da izmir ne alaka ise bursa'da da o alakadır sakarya.

"yol onun, varlık onun, gerisi hep angarya
    yüzüstü çok süründün ayağa kalk sakarya"
  • ilgili konuşmada sakarya'nın polatlı'nın sakarya'sı olduğundan bir haber kimselerin hezeyanı. tamam adam karıştırıyor saçmalıyor bazen de, siz de en az onun kadar saçmalıyorsunuz.
  • alzheimer başlangıcı gibi duruyor. yakında mitinglerde ayakkabı kutularıyla başlayıp muhterem fetö diye kapanış yaparsa şaşırmayalım.
  • prompterdeki metini kim yaziyorsa onun mesajidir, rte'nin degil. aslinda buradan kazilmaya baslasa degisik seyler cikar. zaten amerikadakiler de bu tarz dokundurmali mesajlari sever.

garip gaflar, prompter geyigi ve en son bu. birseyler dönuyor bakalim ama ne henuz kestiremedim. ama politika konusunda 6. hissim iyidir.

(bkz: rte'nin prompterindeki metinlerin yazarı)
  • kek'te ot varsa demek ki.
  • eksisozluk'teki beyinsiz embesilleri ortaya çıkaran turnusol başlık.
hesabın var mı? giriş yap