şükela:  tümü | bugün
 • 6 ayda bir ayni belgelerle
  ayni delillerle adama çaldın, hırsız, bilmem ne diyor muhalefet ve hiç bir şey değişmiyor. en sonunda erdoğan da uyanacak mevzuya ve bunu diyecek.

  ne olur sizce? hapse mi girer, soruşturma başlar ve ceza mi alır, secim mi kaybeder. ne olur amina koyum. denediniz olmadı neden hala o kanaldan uğraşıyorsunuz. yargının , medyanın ve is dünyasının tamamını kontrol eden bir adamı yolsuzluk suçlamasıyla devirecegini sanmak? kuzum siz nerde yetiştiniz gerçekten.

  erdoğan'ı deviremeyeceginiz zayıflıklarına vurup kendinizi yormak yerine ona kazandıran taraflarına odaklanıp ondan daha iyi olmak varken kaybetmeye mahkum stratejiler izlemenin anlamı nedir yani.
 • (bkz: la)
  (bkz: hey)
 • ülkede işleyen ve bağımsız bir hukuk sistemi olmadığı için soruşturmaya veya yargılamaya tabi tutulmayacaktır.
 • bu suçu itiraf ederse bir sonraki seçime kadar paşalar gibi iktidarını sürdürür. ama bir sonraki seçimde de kaybeder, yüzde bilmem kaçlık tapan akçomar kesim kurtaramaz onu. yerine geçen hükümet 17-25'i tekrar açtırır, ordan başlayan süreçle tayyip yargılanır. savaş suçundan tutun ne kadar pisliği varsa türkiye'de yargılanır. lahey'e uzanmaz o iş. tayyip savaş suçlusu olsa bile lahey'de yargılanamaz, uluslararası ceza mahkemesinin buna yetkisi yok, unutun onu. yetkisi olması için bmgk'dan geçmesi gerekiyor o da neredeyse imkansız.

  dolayısıyla, tayyip öyle bişey yapmaz. bu böyle devam eder gider gideceği yere kadar.
 • suriye'ye gönderilen ve içinde insani yardım malzemeleri taşındığı iddia edilen tırlar için varsayalım ki o tırlarda silah vardı şeklinde bir ifade kullanmıştı zamanında. bunu da zamanı gelince söyler, niye söylemesin ki? zira taraftarları bile çalmadığını iddia etmiyor.
  başkası çalacağına bizimki çalsın kafasında herkes
 • bekliyorum bugün bu açıklamayı. chp o denli etkisiz yaptıkları her şey erdoğan'ı daha da cesurlastiriyor.
 • bende boyle bir aciklama yaparsa sasirmam sahsen. uzerine helallik referandumu yapilmasini bekliyorum. tayyip'in caldigi paralari helal ediyor musunuz diye evet-hayirli bir referandum. *

  turkiye'de olmaz demeyin.