• bende boyle bir aciklama yaparsa sasirmam sahsen. uzerine helallik referandumu yapilmasini bekliyorum. tayyip'in caldigi paralari helal ediyor musunuz diye evet-hayirli bir referandum. *

turkiye'de olmaz demeyin.
  • 6 ayda bir ayni belgelerle
    ayni delillerle adama çaldın, hırsız, bilmem ne diyor muhalefet ve hiç bir şey değişmiyor. en sonunda erdoğan da uyanacak mevzuya ve bunu diyecek.

ne olur sizce? hapse mi girer, soruşturma başlar ve ceza mi alır, secim mi kaybeder. ne olur amina koyum. denediniz olmadı neden hala o kanaldan uğraşıyorsunuz. yargının , medyanın ve is dünyasının tamamını kontrol eden bir adamı yolsuzluk suçlamasıyla devirecegini sanmak? kuzum siz nerde yetiştiniz gerçekten.

erdoğan'ı deviremeyeceginiz zayıflıklarına vurup kendinizi yormak yerine ona kazandıran taraflarına odaklanıp ondan daha iyi olmak varken kaybetmeye mahkum stratejiler izlemenin anlamı nedir yani.
  • bekliyorum bugün bu açıklamayı. chp o denli etkisiz yaptıkları her şey erdoğan'ı daha da cesurlastiriyor.
  • ülkede işleyen ve bağımsız bir hukuk sistemi olmadığı için soruşturmaya veya yargılamaya tabi tutulmayacaktır.
  • suriye'ye gönderilen ve içinde insani yardım malzemeleri taşındığı iddia edilen tırlar için varsayalım ki o tırlarda silah vardı şeklinde bir ifade kullanmıştı zamanında. bunu da zamanı gelince söyler, niye söylemesin ki? zira taraftarları bile çalmadığını iddia etmiyor.
    başkası çalacağına bizimki çalsın kafasında herkes
hesabın var mı? giriş yap