şükela:  tümü | bugün
198 entry daha
  • her kuşu sevdik bi cam filmi kaldi.
    neyse pek yakinda cam filmi olan/olmayan araclar yolda seyir edemeyecek hale gelince akaryakit pahaliligindan o zaman daha guzel ve anlamli olacak bu mevzu.
    bir cumhurun reyizi tonla konu varken isveçli, norveçli gibi boyle dise dokunmaz konulari gündeme getirmiyor mu sasiriyorum.
  • tamamen kurgu-senaryo olduğunu ortaya koymuştur. takarken, trafik cezasını yerken, sökerken hep kaybeden vatandaş oldu. bu açıklamaya kanıp da "padişahımız çok yaşa" diyenler olursa onlara müstahaktır bu cezalar.

bak cam filmi aday olsun, cannes'ta, the oscars'da en iyi kurgu dalında ödülü kapar.
  • mtv'nin %40 olmasını anımsatan olay...
    mtv'yi %40 yaptılar dediler yuhh buna da karşı çıkarlar herhalde bi bakıyorsun karşı çıkmıyorlarmış falan(gülüşmeler.) gerçekte yapılacak mtv oranı neydi %25 ooo fazlaymış neyse %40'ı gören buna bayram eder.

bakanlar mtv %40 olarak açıkladı.
    olaya el attım mtv oranı düşecek
    yeni mtv oranı %25 olarak düzenlendi.
    yaşasın.
  • vallahi aklıma rte'nin cam filmi yapan dükkan açtığı geldi nedense.

cam filmi olan kişiler telefonlarında haberin resmini bulundursunlar, polis çevirmesi olursa rte emir verdi, beklemedeyim dersiniz.*
  • başkanlığın fiiliyatta çoktan başlamasıdır.
    bir de şu üst kattakilerin gürültüsüne de el atsa...
  • yarın ceza yazmaya kalkan bir polis olursa, "çözün dedi bak!!??" diyeceğim. bence işe yarar.
  • (bkz: beholder)
  • iyi polis, kötü polis.. yedik biz de..
    aralarında geçen konuşma heralde şöyledir: arkadaşlar, siz şimdi halkın sinir olacağı karalar alın, ben daha sonra kahraman olarak sahneye çıkıp halkı mutlu edeceğim, anlaştık mı, hadi göreyim sizi!

geçen trafik sigortasıydı, şimdi cam filmi.. du bakalım, sırada hangi iyi polis kötü polis oyunu var.
22 entry daha