şükela:  tümü | bugün
  • geçenlerde demet akalın'ın yaptığı izmir-istanbul otoyolu paylaşımı sebebiyle cumhurbaşkanının arayıp teşekkür etmesi olayı

link

caps

cevabı veren hesap demet akalın'ın onaylanmış resmi hesabı. birde rüyasında görmüş 3 gün djdjjsjsj

hükümetle hiçbir görüş birliği içinde olmayan bir yalakanın işleri yolunda gitsin diye ikiyüzlü davranışları.

bu şarkıcı bozuntusuyla aynı yolda olmadığıma ne kadar şükretsem az.

edit: sanatçı bozuntusu demiştim ama haklı olarak onu bile deme diye mesaj geldi, şarkıcı bozuntusu olarak ediliyorum.
  • yağcıların dahi savunamadığı köprü hariç 256 tl otoban parasından keyif almak için demet kafası şart. reis demet'e kadar düştüyse orada da durum vahim.
    birisi avrupalının aylık kazancıyla o yoldan 25, türkün 8 kere geçebildiğini hiç hesaplamadan güzelleme yapıyor, diğeri bu eşekliği tebrik ediyor.
    geçilmeyen köprünün parasını ödediğimiz gibi geçilmeyen otobanın parasını da gene biz ödeyeceğiz, demet "vatandaş diil miyiz tabi ödiciiz" diyecek, reis arayıp şukelasını verecek.
  • cumhurbaskanimizin ne kadar kibar ve dusunceli oldugunun gostergesi.
  • (bkz: tencere kapak)
  • demet akalın ekonomik krizi bilmediği için köprünün geçiş fiyatına da takılmaz tabi, hayat bunlara güzel. tebriğini de aldı, ondan mutlusu yoktur şimdi. ama türkçe dilbilgin berbat demet'çiğim.
  • sandık kapalı, ama akalım.
    oylar gitti hadi bakalım.
    yağlayan yine demet akalın.
  • hadi, demet akalın milyonluk kadın. geçiş ücreti değil 250 küsür, 2.500 tl olsa da şeyinde olmaz, anlarım.

ama asgari ücretli bir vatandaş bunu nasıl savunabiliyor, bak onu anlamıyorum işte...
  • demet akalın ın kalite seviyesini düşünürsek şaşırtmayan hareket zira rte belli bir kalitenin üzerindeki insanlardan haz etmiyor.
  • yapip ettiklerine mesruiyet zemini olusturma cabasi demet akalin'a kadar dustuyse reis bitmis.
  • seçim zamanı apo'nun boykot çağrısına muhtaç kaldıklarında ''durum çok vahim demek ki'' demiştim. görüyorum ki vahimden de öteymiş durum. demet akalın'dan medet ummak nedir ya?