şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bunu sadece ben fark etmiş olamam değil mi?
  ekonomik krizin içine iyice girdiğimiz şu günlerde saçmasapan bir şekilde patlayan rahip brunson krizi size de abartı gelmiyor mu?
  rte bu adamı tahliye ettirmeyerek krizin büyümesine neden izin veriyor? abdden ambargo yiyecek kadar uzamasına neden seyirci kalıyor?
  sakın abd ile ilişkileri iyice zıvanadan çıkarıp içine girmekte olduğumuz cumhuriyet tarihinin en büyük ekonomik krizini abdye yıkmak için olmasın?
  şimdiden ekonomik savaştayız falan diyerek yolu yapmaya başladı.
  malum artık içeride suçlayacağı kimse kalmadı.
  ne ergenekon, ne fetö, ne cehape zihniyeti, ne de geziciler... hepsi bitti.
  rte ile ilgili şu gerçeği artık öğrenmiş olmalısınız. kendisi türkiyede olan sadece iyi şeylerden sorumlu, kötü şeylerden ise hep başkaları sorumlu.
  dolayısıyla yakın zamanda abdnin yüzünden ekonomik kriz çıktığını meydanlarda anlatmaya başlayacak.
  yiyen olacak mı? tabii ki olacak.
  yemeyene ise polis copu ve biber gazı hazır.
 • isterse zimbabwe'ye bile yikabilir. bunu sorgulamadan inanacak kemiklesmis bir yuzde 50 var.

  bir yere yikmaya da ihtiyaci yok. ayni yuzde 50 cikar, ekonomi battiysa bizim icin batti, yol yapti ondan batti der. bati kiskandi der, cehape der.
 • yormayın kafayı artık bu işlere. ben seçimlerden sonra bıraktım. artık kendimi ve ailemi düşünüyorum. hatta ailemin de en az %90'ını siktir etmişimdir (yiyici pezevenkler).

  bakın keyfinize. imkanı olan gitsin 3-5 sene köyünde rolantide bir hayat sürsün. su akar yolunu bulur hesabı her şey olacağına varır.

  böyle planlar insanoğlu ateşi keşfettiğinden bu yana var. bu da onlardan biri deyip geçiniz. 100 yıl önce dünyanın servetini döksen ulaşamayacağın bilgiye aylık 70 liraya ulaşıyorsun. kendini bilgiyle zenginleştir. ölümlü dünya amına koyun gitsin.