şükela:  tümü | bugün
 • kendisinie rakip olarak sadece muharrem ince'yi berlirleyen sürekli ona laf atan rte solcu adayla kalacağı yarışı kazancağına emin.

  bilakis iktidar medyası* sürekli ince'yi eleştiriyor.meral akşener'i eleştiren bile yok.görmezden geliyorlar.seçmen de yönlendirilmiş oluyor bu sayede.

  solcu karaoğlan bile en fazla %43 oy alabildi.meclis çoğunluğunun muhalefete geçmesi psikolojik olarak 2. turda ince'ye güç verecek ancak.tatile gidecek olan bile binlerce ince-akşener seçmeni var.

  gerçekçi olalım başörtüsü zulmüne maruz kalmış,senelerce perukla işe gitmek zorunda kalmış kadınlar çıkarıp solcu birine oy moy vermez.sormaz mı nerdeydin bunca yasak varken şimdi mi geldin diye? yapılacak şey sağcı-mağdur adaya oy vermek.28 şubatta meral akşener'i kazığa oturtmaya kalkan adamlar vardı.al sana mağduriyet.kas kasabildiğin kadar.

  yeni sistemde başkan canı sıkıldı mı ohal ilan edebiliyor, herhangi bir gerekçe ve koşula bağlı olmaksızın tbmm seçimlerinin yenilenmesine (fesih yetkisi) karar verebiliyor.

  adam* 2 ay sonra dolar 6 tl olunca diyecek meclis benimle senkronize biçimde çalışmıyor baştan seçim yapalım.seçmen de g.t korkusundan ekonomi daha kötü olmasın diye 1 kasım 2015'te olduğu gibi patlatacak sandıkları.

  kılışdar'ın baştan beri sağcı aday diye abdullah gül'ün arkasında dolanma sebebi buydu.özetle oyunu bozmak için #çareakşener .

  ayrıca iyiparti'nin şu 2 konudaki tavrı da beni benden alıyor.

  1) kürt sorunu diye bir sorun olmadığını,bunun sadece oy devşirmek için kullanılan ırkçı bir argüman olduğunu bilmeleri.

  2) suriyelileri def edeceklerini`:gelecek ramazan orucumuzu şam'da suriyeli mültecilerle açacakmışız` söylemeleri.