• uzun süredir beni düşündüren olasılık.

özellikle son yıllarda türkiye'deki olumsuz gidişata rağmen çevresindeki insanlar arasında muhalefet olmaması sebebiyle yanlış bilgilendiriliyor olabilir. etrafındaki yalaka tayfanın "başkanım her şey mükemmel gidiyo bunlar ne diyo yeaaaa" diye gaza getirdiklerini düşünüyorum. zira bu kadar emin bir şekilde var olmayan gerçeklerin dile getirilmesi mümkün değil.

akpli iftirası atanlara özel edit : böyle bir edit oluşturmak bile üzücü; çünkü dile getirdiğimiz her düşünce için maalesef sözlükte yaftalamaya bayılan insanlar var. biz burada akp'yi tartışmıyoruz, zaten bu platforma katılmış bilinçli sözlük yazarlarının akp'ye oy vermesi kadar saçma bir şey olamaz. bu kısmı es geçerek kendi içimizde tartışabileceğimiz bir ihtimali konuşmaktı amaç, çünkü yıllardır yaratılan korku ikliminden ötürü kendisine birebir söylenen olumsuz gerçeklerin çok fazla olduğunu düşünmüyorum.
  • ıstanbulu kaybetmis olmasi yeterli ihtimaldir. ama bazen isler oyle yolundan cikar ki reis degil kim olursa olsun durduramaz.
  • darbeyi bile eniştesinden * öğrenen birisi, o yüzden çok normal.
  • insanlar oy vermediği için nankörlükle suçlayabilmelerinden ötürü sanırım gerçekten haberleri olmamasının mümkün olduğu durumdur.
  • olmayan ihtimaldir. en kötü ihtimalle eniştesinden öğrenirdi.
  • a haber izlediği içindir.
  • böyle diyerek bi 10 sene daha iktidarda kalırlar artık. beklemedeyiz.

tanım: akp tayfasının yeni icadı. yersen.
  • bazen ciddi ciddi öyle olduğunu düşündüğüm hede.
  • adamın hala masum olduğunu falan ümit edenler var haha, yok be olm her şeyden haberi var adam saf kötülükten oluşuyor sadece. sorun o.
  • aslında tayyip çok iyi ama çevresi kötü..

bunu düşünüp buna inanan kişilere allah yardım etsin.
hesabın var mı? giriş yap